Riversong Alpha S03 Micro USB 2.4A Hızlı Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Fonksiyonel Kullanım

“Riversong Alpha S03 Micro USB” şarj kablosunu kullanarak telefonunuzu diğer cihazlarınıza bağlayabileceğiniz gibi, telefonunuzun içerisinde yer alan fotoğraf, video, belge ve çeşitli veri aktarımı için de kullanabilirsiniz.

En Kısa Sürede Hem Şarj Edin Hem Veri Yollayın

Riversong Alpha S03, 2.4A şarj gücü ile cihaz bataryasının kısa sürede maksimum performans ile dolmasını sağlar. Aynı zamanda Riversong Alpha S03 şarj kablosu, hızlı veri transferi ve senkronizasyon için de mükemmel bir kullanım avantajı sunar.

Özellikler

  • 2.4A hızlı şarj özelliği sayesinde cep telefonlarınızı hızlı şarj edebilmenin yanı sıra, verilerinizi de hızlı ve güvenle aktarabilirsiniz.
  • Esnek yapısı sayesinde sıcaklık dayanımı ve mukavemet özelliklerine sahiptir. Bunun için  kıvrılmalara, bükülmelere, kopmaya ve zedelenmeye karşı güçlendirilmiş naylon örgülü malzemeden üretilmiştir.
  • Kıvrılma ve bükülmelere karşı 20.000 defa test edilerek dayanıklılığı güçlendirilmiş yapısıyla, performansından bir şey kaybetmeden uzun süre kullanabilirsiniz.
  • Riversong; California USA'da tasarlanmış, Çin'de üretilmiştir.
  • Model Kodu: CM46
  • Uzunluk: 30 cm

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo Uzunluğu
30cm
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
TPE
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Micro USB

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.