Swiss Charger SCC-10030 Micro USB Şarj ve Data Kablosu 3m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hızlı Şarj Desteği ile Yüksek Performans

Swiss Charger SCC-10030 mikro USB şarj kablosu, mikro girişe sahip cep telefonu ve tabletleri şarj etmek için kullanılabilir. Hızlı şarj desteğine sahip kablo ile elektronik cihazların şarjını kısa süre içinde yenileyebilir, günlük yaşamınızı aksatmadan sürdürebilirsiniz. Mikro uçlu şarj kablosu ile farklı elektronik cihazları yüksek performansta şarj edebilirsiniz.

Hem Şarj Hem Data Aktarımı Tek Kabloda!

Swiss Charger SCC-10030 mikro USB şarj kablosu 3 m, tüm ses, görüntü ve belge dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde aktarabilir. USB port aracılığıyla tüm cihazlara aktarım sağlanabilir ve veriler güvenli bir biçimde saklanabilir. Mikro USB uyumlu şarj ve data kablosu ile şarj ve veri aktarımı işlemlerini tek bir kabloyla gerçekleştirmenin konforunu yaşamak mümkün!

50 Bin Kez Bükülme Garantili Sağlam Yapı

Kaliteli malzemeden imal edilen Swiss Charger SCC 10030 mikro USB şarj kablosu 3 m, sağlam yapısıyla uzun ömürlü kullanım vadeder. 50.000 kez bükülmeye ve kopmalara karşı dayanıklı özelliği ile öne çıkan mikro USB şarj kablosu ile şarj ve data aktarımı ihtiyaçları uzun yıllar boyunca sorunsuzca karşılanabilir.

3 Metre Kablo Uzunluğu ile Özgür Kullanım

3 metre uzunluğa sahip Swiss Charger SCC 10030 mikro USB şarj kablosu ile elektronik cihazlar kesintiye uğramadan kullanılabilir. Şarj etmek için uygun priz arama derdine son veren uzun kablo yapısı sayesinde cihaz, hemen her noktada şarj edilebilir. Ayrıca ürün, şarj esnasında konforlu bir şekilde cihazın kullanımını da mümkün kılar.

Portatif Kullanım Avantajı

Swiss Charger imzalı mikro USB şarj kablosu, her yere rahatlıkla taşınabilir. Evde, ofiste, arabada ve dış mekanlarda kolay kullanım avantajı sunar. Telefon, tablet ve elektronik cihazların şarj ihtiyacı her ortamda güvenli bir şekilde karşılanabilir.

Teknik Özellikler

  • Hızlı Şarj Desteği: Var
  • Kullanım Amacı: Hızlı Şarj ve Data Aktarımı
  • Bağlantı Tipi: MiKro USB
  • Kablo Uzunluğu: 3 Metre
  • Şarj Akımı: 1.5 A
  • 50.000 kez bükülmeye dayanıklı

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo Uzunluğu
3m
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
Örgü
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Micro USB

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.