Swiss Charger SCC-10030 Micro USB Şarj ve Data Kablosu 3m

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Swiss Charger SCC-10030 Micro USB Şarj ve Data Kablosu 3m

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Hızlı Şarj Desteği ile Yüksek Performans

Swiss Charger SCC-10030 mikro USB şarj kablosu, mikro girişe sahip cep telefonu ve tabletleri şarj etmek için kullanılabilir. Hızlı şarj desteğine sahip kablo ile elektronik cihazların şarjını kısa süre içinde yenileyebilir, günlük yaşamınızı aksatmadan sürdürebilirsiniz. Mikro uçlu şarj kablosu ile farklı elektronik cihazları yüksek performansta şarj edebilirsiniz.

Hem Şarj Hem Data Aktarımı Tek Kabloda!

Swiss Charger SCC-10030 mikro USB şarj kablosu 3 m, tüm ses, görüntü ve belge dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde aktarabilir. USB port aracılığıyla tüm cihazlara aktarım sağlanabilir ve veriler güvenli bir biçimde saklanabilir. Mikro USB uyumlu şarj ve data kablosu ile şarj ve veri aktarımı işlemlerini tek bir kabloyla gerçekleştirmenin konforunu yaşamak mümkün!

50 Bin Kez Bükülme Garantili Sağlam Yapı

Kaliteli malzemeden imal edilen Swiss Charger SCC 10030 mikro USB şarj kablosu 3 m, sağlam yapısıyla uzun ömürlü kullanım vadeder. 50.000 kez bükülmeye ve kopmalara karşı dayanıklı özelliği ile öne çıkan mikro USB şarj kablosu ile şarj ve data aktarımı ihtiyaçları uzun yıllar boyunca sorunsuzca karşılanabilir.

3 Metre Kablo Uzunluğu ile Özgür Kullanım

3 metre uzunluğa sahip Swiss Charger SCC 10030 mikro USB şarj kablosu ile elektronik cihazlar kesintiye uğramadan kullanılabilir. Şarj etmek için uygun priz arama derdine son veren uzun kablo yapısı sayesinde cihaz, hemen her noktada şarj edilebilir. Ayrıca ürün, şarj esnasında konforlu bir şekilde cihazın kullanımını da mümkün kılar.

Portatif Kullanım Avantajı

Swiss Charger imzalı mikro USB şarj kablosu, her yere rahatlıkla taşınabilir. Evde, ofiste, arabada ve dış mekanlarda kolay kullanım avantajı sunar. Telefon, tablet ve elektronik cihazların şarj ihtiyacı her ortamda güvenli bir şekilde karşılanabilir.

Teknik Özellikler

  • Hızlı Şarj Desteği: Var
  • Kullanım Amacı: Hızlı Şarj ve Data Aktarımı
  • Bağlantı Tipi: MiKro USB
  • Kablo Uzunluğu: 3 Metre
  • Şarj Akımı: 1.5 A
  • 50.000 kez bükülmeye dayanıklı

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SCC-10030 MIKRO USB SARJ KABLOSU 3M
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
YOK
Giriş Soket Tipi
YOK
Kablo Materyali
MİCRO USB
Mfı Lisansı
YOK
Ana Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SWISS CHARGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok