Swiss Charger SCC-10051 Lightning Şarj ve Data Kablosu 1m

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

iOS Cihazlar ile Uyumlu Lightning Kablo

iPhone, iPad ve iPod modelleri ile tam uyumlu tasarımı sayesinde tek bir kablo ile birçok cihazı şarj etme avantajı sunar. Böylece iOS işletim sistemine sahip olan farklı mobil cihazlarınız için ayrı kablolar almak zorunda kalmazsınız.

Şarj ve Data Kablosunu Bir Arada Sunan Tasarım

Hem şarj hem de data kablosu olarak tasarlandığı için mobil cihazlarınızı şarj etmenin yanı sıra, internet paylaşımı yapabilir, cihazlar arası veri aktarımını zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz.

Zaman Tasarrufu Sağlayan Hızlı Şarj Avantajı

2.4 A şarj hızı sayesinde mobil cihazlarınızın batarya ömrüne zarar vermeden normalden daha kısa sürede şarj olmasını sağlar. Zamandan tasarruf etmenize yardımcı olan bu özellik sayesinde kısa sürede daha fazla iOS cihazınızı şarj edebilir, daha hızlı veri aktarımı yapabilirsiniz.

Yıpranmaya Karşı Dirençli Kablo Tasarımı

50 bin kez bükülmeye karşı dayanıklı olarak tasarlanan esnek şarj kablosu, uzun süreli kullanımlarda bile formunu korur ve kolay deforme olmaz.

Ezilmeyi Önleyen Güçlü Kablo

50 kilograma kadar olan ağırlıklara karşı dayanıklı malzemeden üretildiği için ezilmelere karşı ekstra direnç gösterir. Güçlü dış malzeme ve elektrik iletimini gerçekleştiren iç aksamların korunaklı yapısı sayesinde uzun ömürlü bir performans vadeder.

Konforlu Kullanım Sağlayan Kablo Uzunluğu

1 metre uzunluğundaki kablo sayesinde kablo kirliliği olmaksızın iOS cihazlarınızı şarj edebilir, fazla yer kaplamayacağı için her zaman çantanızda taşıyabilirsiniz.

Uzun Süre Kesintisiz Şarj Olanağı

Yoğun kullanımda bile yüksek performans vadeden kablonun şarj girişi, iOS cihazlara tam uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede sarsıntı, çarpma ve düşme gibi durumlarda temassızlık sorununa neden olmadan şarj etmeye devam eder. 

Göz Dolduran Şık ve Zarif Tasarım

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen ve şık görünümü ile göz dolduran şarj kablosu, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızı şarj ederken kablo kirliliği görünümüne neden olmadığı gibi zarif tasarımı ile ortama renk katar.

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Tipi: Lightning (8 PIN)
  • Kullanım Tipi: Data ve Şarj Kablosu
  • Uyumluluk: iPhone, iPod ve iPad
  • Uzunluk: 1 Metre
  • Şarj Hızı: 2.4A
  • Dayanıklılık: 50.000 Bükülme

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Hızlı Şarj Özelliği
Var
Kablo Uzunluğu
1m
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
Örgü
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Lightning

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.