Swiss Charger SCC-10072 Type-C Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

3A Hızlı Şarj Özelliği

3 amperlik akım sunan ve hızlı şarj özelliği bulunan Swiss Charger ile cep telefonlarınızı daha kısa sürede şarj edebilirsiniz.

Type-C Cihazlarla Uyumlu Kullanım

Type-C girişine sahip tüm cep telefonu, tablet ve bilgisayarların şarj edilmesinde kullanılabilir. Swiss Charger şarj kablosu, USB uyumlu adaptör ya da USB girişine sahip prizlere kolayca monte edilerek kullanılmaya başlanabilir.

1 Metre Kablo Uzunluğu

Şarj kablosunun uzunluğu 1 metredir. Bu uzunluk, şarj edilen cihazı şarj esnasında kullanabilmek için yeterlidir.

Alüminyum Konnektör ile Daha Sağlam

Şarj kablosunun konnektör kısımları, alüminyum malzemeden üretilir. Bu sayede kablo uçları darbe ve düşme gibi kazalar karşısında daha sağlamdır.

Daha Dayanıklı Data Kablosu

Data kablosunun plastik kaplaması, kablonun uzun süreli kullanımını sağlayabilmek adına dayanıklı malzemeden üretilir. Böylelikle kolay aşınmayan kablo yapısı, ürünü uzun süre sorunsuz kullanabilmenize olanak verir.

Kırmızı Beyaz Renkli Tasarım

Swiss Charger Type-C şarj kablosu, renkli tasarımıyla dikkat çeker. Kırmızı ve beyaz rengin kullanıldığı bu tasarım, oldukça sade ve şıktır. Ürün bu haliyle ortak zevklere hitap eden bir yapıdadır.

Özellikler

  • Kablo Akım Değeri: 3A
  • Kablo Uzunluk: 1 M
  • Uyumluluk: Type-C
  • Bağlantı Portu: USB
  • Konnektör Materyali: Alüminyum

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Hızlı Şarj Özelliği
Var
Kablo Uzunluğu
1m
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
TPE
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Type-C

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.