Swiss Charger SCC-10081 Mıknatıslı Lightning Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Swiss Charger SCC-10081 Mıknatıslı Lightning Şarj ve Data Kablosu

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

2’si 1 Arada Kullanım

Swiss Charger iOS mıknatıslı kabloyu sadece cihazları şarj etmek için değil, cihazlarınız arasında veri transferi yapmak için de kullanabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde, data kablosuna ihtiyaç duymadan tek kablodan iki farklı amaç için yararlanabilirsiniz.

Mıknatısı ile Fark Yaratır

iOS mıknatıslı şarj ve data kablosu, cihaz girişini kendiliğinden bulabilir. Bağlantı kurmak istediğiniz cihaza takacağınız küçük bir mıknatıs ile kablo ve cihaz arasındaki bağı kolayca kurabilirsiniz.

Tüm Apple Ürünleri ile Uyumlu

Swiss Charge iOS SCC-10081 şarj ve data kablosu, Apple ürünleri ile uyum gösterir. Bu sayede iPhone, iPad ve MacBook ürünlerinde kolayca kullanabilir ve cihazlar arasında güvenli bağlantı kurabilirsiniz.

İdeal Boyutlar, Rahat Kullanım

Boyu 1,5 m olan şarj ve data kablosu, uzunluğu sayesinde cihazlar arasında bağlantı kurarken rahat hareket etme alanı bırakır. Bu sayede telefon ve bilgisayar arasında veri akışını sağlamak için kolayca kurulum yapabilirsiniz.

Uzun Süreli Kullanım

Swiss Charge iOS mıknatıslı şarj ve data kablosu, dayanıklı bir yapıya sahiptir. Örme dış yüzeyi, kablonun bükülmelere karşı dayanıklı olmasını sağlar. Bu özelliği sayesinde kabloyu daha uzun süreler kullanabilirsiniz.

2.0A Olan Şarj Etme Hızı

Swiss Charger şarj kablosu, 2.0A şarj etme hızına sahiptir. Bu hız, güvenli bir kullanım sunarak cihaza gelen elektrik akımının verimli ve etkin bir şekilde kullanılmasını destekler.

Cihazlarınızın Şarj Girişleri Koruma Altında

Manyetik uca sahip Swiss Charger iOS mıknatıslı şarj ve data kablosu, şarj girişlerini korur. Girişe takılan manyetik uç, toz ve kir gibi etmenlerin cihaz içine sızmasını önler.

Tak ve Başla

Pratik bir kullanıma sahip olan bu ürün sayesinde, cihazlar arasındaki veri akışı ve güç transferi gibi işlemler kabloyu taktığınız anda gerçekleşmeye başlar. Bu sayede işinize odaklanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Uzunluğu: 1,5 m
  • Kablo Tipi: iOS
  • Kablo Fonksiyonu: Şarj ve Data
  • Şarj Hızı: 2.0A

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SCC10081
Üretim Yeri
Çin
Kablo Çıkış Soket Tipi
YOK
Giriş Soket Tipi
YOK
Kablo Materyali
LİGHTNİNG
Mfı Lisansı
YOK
Ana Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SWISS CHARGER
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok