Trust Type C Şarj ve Data Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

 

480 Mbps Yüksek Hızlı Veri Transfer

Yedekleme yaparken, film ya da yüksek boyutlu veri transferi yaparken yaşadığınız vakit kayıplarını en aza indirebilirsiniz.

 

Ters Çevrilebilir Type C Konektörü

Özellikle ulaşması zor yerlerdeki USB’lere bağlanırken ya da karanlıkta USB bağlantısı yapmaya çalışırken güçlük çekeriz. Ters çevrilebilen Type C konektörü sayesinde her yönden kolayca takabilme rahatlığını yaşayın. Günümüzde en yaygın olarak kullanılan standart USB portlarının tümüyle uyumlu olan kablonuz sayesinde birçok bilgisayar ya da şarj cihazına kolayca bağlanabilirsiniz.

 

Diğer Cihazlar ile Birlikte Kullanılabilir

Teknolojik cihazlar çoktan hayatımızın vazgeçilmez birer parçası oldular ve sahip olduğumuz ürünlerin sayısı da giderek artıyor. Tek bir kablo ile tüm akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar, aksesuar ya da diğer cihazlarınıza bağlanabilme rahatlığına sahip olabilirsiniz.

 

Güvenilir ve Esnek Tasarım

Yaşanan kablo sorunları elektronik cihazlarınızın pil ömrünün kısalmasına hatta cihazlarınızın bozulmasına neden olabilmektedir. Güvenilir ve esnek tasarımı sayesinde yaşanabilecek kablo sorunları riskini en aza indirgeyen Trust kabloyu güvenli bir şekilde uzun süreler kullanabilirsiniz.

 

USB 2.0 ve Aşağı Sürümlerle Uyumlu

USB standartlarının ikinci büyük revizyonu olan USB 2.0 Trust kablo ile USB2.0 ve aşağı tüm sürümlerle kolayca bağlantı sağlayabilirsiniz.

 

1 Metre Kablo Uzunluğu

Veri transferi yaparken ya da telefon, tablet, mp3 player gibi cihazlarınızı şarj ederken 1 metreye kadar rahat bağlantı kurabilme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Özellikler

  • Uç 1: USB C
  • Uç 2: USB A
  • USB Versiyon: 2.0
  • USB Hızı: 480 Mbps
  • Kablo Uzunluğu: 100 cm
  • Kablo Stili: Yuvarlak
  • Maksimum Güç Desteği: 15W (5V/3A)
  • Data Transfer Desteği: Var
  • Uyumluluk: Tablet/Telefon ve Aksesuarlar

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Kablo Uzunluğu
1m
Diğer Özellikler
Kablo Tipi
TPE
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Type-C

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.