Dnia Midi Dreams Taşınabilir Şarj Cihazı 10000 mAh

5,0

Dnia Midi Dreams Taşınabilir Şarj Cihazı 10000 mAh

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Minimalist Tasarım

Dnia Dreams 150x72x11 mm boyutları, 190 gr ağırlığı ile rahatça taşımanız için tasarlandı. 11 mm inceliği ile taşınabilir şarjlarda yeni bir boyut getiren Midi serisi, tasarımı ile taşınabilir şarj cihazının ötesinde yanınızda sürekli rahatça taşıyacağınız şık bir aksesuar olarak dizayn edildi.

Şık ve Teknolojik

2A (10W) Micro USB girişi ile 5 saatte şarj olan Midi serisi, 2.4A (12W) çıkış gücü ile telefonunuzda yaklaşık 3 saatte şarj eder.

*Referans cihazlar baz alınarak verilmiş değerlerdir. Kullandığınız şarj cihazı, kablo veya şarj etmek istediğiniz telefonun kapasitesine göre değişiklik gösterebilir.

Güvenliği TÜV Rheinland Tarafından Onaylandı

Midi serisi şarj verimliliğini arttıran 9 katmanlı devre koruması sayesinde, güvenli taşınabilir şarj deneyimi sunuyor. Üstelik güvenliği Alman Tüv Rheinland tarafından onaylandı.

  • Sıcaklık Koruması
  • Yüksek Akım ve Kısa Devre Koruması
  • Otomatik Reset Özelliği
  • Giriş/Çıkış Voltaj Koruması
  • Yanlış Bağlantı Koruması
  • Aşırı Şarj ve Deşarj Koruması
  • PTC Batarya Koruması

Her Ortamda Sizin ve Sevdiklerinizin Yanında

10000 mAh kapasitesi sayesinde cihazlarınızı birçok kez tam doldurmanıza imkan veren ürün, seyahat esnasında en yakın ve güçlü arkadaşlarınızdan biri oluyor. Yenilikçi bir bakış açısı ile tasarlanan cihaz, 11 mm inceliğine rağmen çift USB çıkışını buluşturmayı başarıyor. Aynı anda iki cihazı şarj etmenizi sağlayan özellik, sizin ve sevdiklerinizin cihazlarına aynı anda şarj edebiliyor. 

Akıllı Şarj Teknolojisi

Akıllı Şarj Teknolojisi, şarj edilen cihazın orijinal akım değerini algılar ve kabul edilen maksimum gücü verir. Aynı anda voltajda dalgalanmaları engelleyerek cihazınızı korur.

*Akıllı Şarj Teknolojisi 12W’a kadar olan gücü desteklemektedir.

Her Riske Karşı Hazırlıklı

Dnia Midi ürünleri ağır darbe, yüksekten düşme gibi beklenmeyen kazalarda olası problemlerin önüne geçmek için, IEC60695 standartlarına göre test edilmiş yangına dayanaklı malzemelerden üretilmiştir. Dnia tarafından özel tasarlanmış ve TüV Rheinland tarafından en yüksek standart olan IEC62133 normlarında test edilmiş bataryalar, güvenliğiniz için dünyanın en saygın tedarikçilerinden tedarik edilmektedir.

Premium Lityum Polimer Batarya

Dnia tarafından özel tasarlanmış ve TüV Rheinland tarafından en yüksek standart olan IEC62133 normlarında test edilmiş bataryalar, güvenliğiniz için dünyanın en saygın tedarikçilerinden tedarik edilmektedir.

Özellikler 

Nominal Voltaj: 3.8V
Max. Şarj Voltajı: 4.35V
Normal Kapasite: 10000 mAh
Micro-Usb Giriş: 5.0V/2.0A (Max)
Usb-1 Çıkış: 5.0V/2.4A (Max)
Usb-2 Çıkış: 5.0V/2.4A (Max)
Toplam Çıkış: 5.0V/2.4A (Max)
Boyut:150x72x11 mm
Ağırlık:190 gr
Pil Göstergesi: 4 Led Şarj Durum Göstergesi
Dnia Midi serisi taşınabilir şarj cihazları 3 yıl garanti kapsamındadır. (Garanti şartları için lütfen kullanma kılavuzunu inceleyiniz.)

Kutu İçeriği

1 adet Midi serisi 10000 mAh Taşınabilir Şarj Cihazı
1 adet Mikro USB Kablosu (0.3m)
1 adet Kullanma Kılavuzu ve Garanti Belgesi

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
CP5510 13MİDİ DREAMS 10000MAH POWERBANK
Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
DNIA

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
2 kere puanlandı