Pineng PN-886 10000 mAh Wireless Yüksek Hızlı Taşınabilir Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Pineng Yüksek Hızlı Taşınabilir Şarj Aleti 

Pineng şarj aleti; akıllı kontrol çipleri ve dahili pil koruması (ısı, voltaj, kısa devre, şarj kontrol) sayesinde kendi güvenliğini ve şarj ettiğiniz cihazlarınızın güvenliğini sağlar. Pil durumu gösterge ışığı ile konforlu bir kullanma imkanı sunan şarj aleti akıllı telefonlar, tabletler, bluetooth kulaklıklar, mp3/4 çalar ve dijital kameralar ile uyum gösterir. Uyumlu cihazlarınızı herhangi bir kabloya ihtiyaç duymadan kolayca şarj edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Pil Gücü: 10000 mAh
  • Şarj Durumu Göstergesi: Var
  • USB Çıkış Sayısı:  2 adet

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Hızlı Şarj Özelliği
Var
Pil & Güç Yönetimi
Pil Kapasitesi
10000 mAh
Bağlantı Arayüzleri
USB Port Sayısı
2

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.