Pineng PN-899PD 30.000 Mah Taşınabilir Şarj Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Pineng 30.000 Mah Taşınabilir Şarj Cihazı 

Powerbank 30.000, Cellularline'ın güçlü, hızlı ve ultra küçük taşınabilir şarj cihazıdır. Powerbank 30.000,  lityum iyon hücreli klasik powerbanklerden  %40 daha ufaktır.  Küçük ama güçlü bir yapıya sahip olan Pineng 30.000 Mah taşınabilir şarj cihazı, ihtiyacınız olan tüm gücü sağlar ve akıllı telefonunuzu arka arkaya birkaç defa şarj etmenize olanak tanır. Cihazlarınızın pilini maksimum rahatlık ve güvenlikle doldurmanızı sağlayan ürün, hızlı şarj ve aşırı ısınma kontrol sistemleri ile donatılmıştır.

Ürünün Teknik Özellikleri

  • Ürün 30 bin mAh kapasitesindedir.
  • Cihazda LED ekran bulunmaktadır.
  • Üründe aşırı ısınma kontrolü ve hızlı şarj etme özellikleri mevcuttur.

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Hızlı Şarj Özelliği
Yok
Pil & Güç Yönetimi
Pil Kapasitesi
30000 mAh
Bağlantı Arayüzleri
USB Port Sayısı
2

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.