Trust Esla Thin Ultra İnce Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı 10000 mAh

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Trust Esla Thin Ultra İnce Taşınabilir Hızlı Şarj Cihazı 10000 mAh

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Hızı ile Fark Yaratır

Trust Esla Thin 10.000 mAh ultra ince taşınabilir hızlı şarj cihazı diğer cihazları olduğu kadar kendisini şarj ederken de hızlı davranır. Bu sayede sizlere kesintisiz bir destek sunar.

Birden Çok Cihazı Bir Anda Şarj Edin

Sahip olduğu 2 adet USB portu sayesinde aynı anda iki fraklı cihazı şarj etme imkânı tanır. Böylece cihazlarınız sıra beklemeden şarj edilir.

Uyumlu ve Pratik

Sadece tek tip mobil cihazlar değil Android ya da IOS fark etmeksiniz tablet ve telefonlarla da uyumludur. Bu özelliği sayesinde sahip olduğunuz farklı cihazlar için kullanabilirsiniz.

LED Göstergesi ile Güç Seviyesinden Haberdar Olun

Trust Esla Thin 10.000 mAh ultra ince taşınabilir hızlı şarj cihazı üzerinde LED gösterge bulunur. Bu gösterge sayesinde cihazın pil seviyesini kolayca kontrol edebilirsiniz. Bu sayede ihtiyaç duyduğunuz anda şarja takarak olası kötü sürprizleri önlemiş olursunuz.

Kendisi Küçük, Kuvveti Büyük

Son derece hafif ve ince tasarlanan cihazın 10.000 mAh kapasitesi bulunur. Telefonları 48 saate kadar şarj edebilen powerbank, tabletleri ise 12 saate kadar şarj edebilir. (Cihazdan cihaza değişiklik görülebilir)

Hız Olduğu Kadar Güvenli

Akıllı güvenlik sistemine sahip olan Trust Elsa Thin, cihazların güvenli bir şekilde şarj edilmesini sağlar. Böylece uçak yolculukları yaparken güvenle yanınızda taşıyabilirsiniz.

Ultra Taşınabilir Tasarım

Trust Elsa Thin power bank 216 gr ağırlığı ve ince tasarımı sayesinde çantanızda hatta cebinizde bile taşınabileceğiniz kadar ideal boyutlara sahiptir. Ultra taşınabilirlik katan bu tasarımı sayesinde dilediğiniz yere götürebilirsiniz.

Anında Şarj Desteği

Telefonunuz için anında şarj desteği sunan 12W/2.4A ve 5W/1A çıkış portlarına sahiptir. Maksimum hızlı bir şarj desteği için USB-A (12W) mevcuttur.

Teknik Özellikler

  • Boyutları: 15 mm x 72 mm 137 mm
  • Pil Tipi: Lityum İyon Polimer
  • Pil Voltajı: 3,7 W
  • Cihazın Şarj Süresi: 6 Saat

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ESLA THİN
Üretim Yeri
Çin
Kapasite (mah)
10000 MAH
Usb Port Sayısı
2
Batarya Tipi
YOK
Pil Göstergesi
LED EKRAN GÖSTERGE
Şarj Girişi Tipi
MICRO USB
Kablo Dahili Mi
VAR
Garanti Süresi
2 YIL
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Part Number
YOK
Marka
TRUST
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok