Ixtech Xee Fıt 4 Akıllı Saat

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Üst Segment Kalite

Birinci kalite malzemesi ile uzun yıllar boyunca ilk günkü formunu ve performansını kaybetmiyor. Kırılmaz özel temperli ekranı, darbelere karşı yüksek koruma gösteriyor. Korozyona uğramayan yapısı, arınması zor kir ve pas lekeleriyle uğraşmanıza ihtiyaç duymuyor. Yamulma, kırılma, erime gibi olumsuzluklarla karşılaşmanıza engel olan silikon kordonu uzun ömürlü kullanım olanağını beraberinde getiriyor. Cilt ile temasa uygunluğu sayesinde güven veriyor.

Yüksek Ergonomi ve Kullanışlı Tasarım

Kordonu bilek çevresine göre ayarlanabilen Ixtech Xee Fıt 4, kişisel özelliklerinize ve kullanım tercihlerinize ideal hale geliyor. Kare ekranı, optimum rakam ve harf boyutları sayesinde kolaylıkla görebilmenize imkan sağlıyor. Işıklandırma mekanizması sayesinde birbirinden avantajlı fonksiyonlarını rahatlıkla takip edebilmenize olanak sunuyor.

Göz Zevkinize Hitap Eden Şıklık

Modern ve trend görünümünün yanı sıra profesyonelliğini görüntüsüne yansıtan detaylarıyla her kombine çok kısa bir sürede uyum sağlıyor. İster spor ister klasik günlerinize dinamik enerjisi ile eşlik ediyor.

Güçlü Algı ve Uyarı Sistemleri

Ixtech Xee akıllı saat, birçok özel fonksiyonu sayesinde oldukça işlevsel bir model olarak karşınıza çıkıyor. Kalp ritminizi rahatlıkla kontrol edebilmenizi sağlıyor. Aynı zamanda adımsayar ve uyku takibi özelliği ile günlük aktivitelerinizi gözden geçirme imkanı veriyor. Ek olarak ivme ölçer avantajıyla pusula görevi görüyor.Kolay Kontrol Mekanizması

Ekranı yardımıyla dokunmatik olarak kontrol edebileceğiniz kolay ve pratik mekanizmasıyla büyük bir konfor ortamı sunuyor. Android cihazlara uyumlu olan teknolojisi, favori müzik listenizi akıllı saatinizden ayarlayabilmenizi sağlıyor. Zamanlayıcı özelliği, ayarladığınız saatte ve tarihte sizleri titreşim aracılığıyla anında uyarıyor.

Yüksek Dayanıklılık, Uzun Ömürlü Kullanım

Fıt 4, sudan ve tozdan etkilenmeyen dayanıklılığıyla kolay deforme olmuyor. Performansını uzun süre muhafaza ederek maksimum verim almanızı sağlıyor.

Teknik Özellikler

 • Marka: Ixtech Xee
 • Model: Fıt 4
 • Uyumlu sistemi: Android
 • Ekran kontrol tipi: Dokunmatik
 • Kalp ritmi ölçümü: Var
 • Uyku takibi: Var
 • Adımsayar: Var
 • İvme ölçer: Var
 • Suya dayanıklılık: Var
 • Toza dayanıklılık: Var
 • Titreşim: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.