Thronmax M2P-G Mdrill One Pro USB 96 kHz 24 Bit HD Kayıt RGB Ledli Ses Ekran Type-C Mikrofon

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Fonksiyonel Kullanım Sunan Mikrofon

96 kHz/24-bit ses kalitesi ile profesyonel stüdyo standartlarında olan bu ürünü kullanarak online oyunlar oynayabilir, Skype/Zoom görüşmelerine katılabilir ve hemen hemen her tür içerik için ses sağlayabilirsiniz.

Kulaklık Girişi ile Sesinizi Takip Edin

3,5 milimetrelik bir jack girişi olan bu mikrofona dilediğiniz uyumlu kulaklığı bağlayabilirsiniz. Kulaklığa sıfır gecikme ile ses aktarımı yapabilen bu ürünü kullanarak vokallerinizi kaydedebilir, canlı yayın ve podcast’lerde sesinizi dinleyicilere daha kontrollü bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

Üstün Kalite Sağlayan Vertigain Teknolojisi

Vertigain teknolojisi sayesinde diğer USB mikrofonlardan %10 daha net ve kaliteli ses sağlayabilen Thronmax Mdrill, bunu ses dalgalarının dağılmadan mikrofona ulaşmasını sağlayan dikey kapsülleri ile başarır.

Çok Yönlü ve Çift Yönlü Kayıt Modları

Mikrofonun 360 derece ile ses yakalamasına imkân veren çok yönlü modunu kullanarak konferans, konser ve çeşitli sahne etkinliklerinin ses kaydını yapabilirsiniz. Çift yönlü modu ise cihazın sadece ön ve arka yüzündeki seslere odaklanmasını sağladığından röportaj ve soru cevap etkinlikleri için idealdir.

Kardioid Modu ile İzole Kayıtlar Alın

Cihazın arka planında kalan seslerin kayda geçmesini engelleyen kardioid modu ile YouTube ve Twitch gibi platformlarda yayın yaparken sesinizi net bir şekilde aktarabilir, online oyunlarda takım arkadaşlarınız ile gürültü ve parazitler olmadan iletişim kurabilirsiniz.

ASMR Kayıtları için Stereo Modu

Çift kanallı kayıt yapılmasına olanak tanıyan stereo modu ile detaylı ASMR video içerikleri oluşturabilir, özel efektlere ihtiyaç duymadan üç boyutlu ses kayıtları yapabilirsiniz.

Sürücüsüz Kullanım Avantajı

Windows ve Linux sürümleri kullanan bilgisayarlar, IOS ile çalışan cihazlar ve oyun konsolları ile uyumlu olan bu mikrofonu kullanmak için herhangi bir program veya sürücü indirmeniz gerekmez. USB bağlantısı ile uyumlu olan bir cihaza bağlamanız yeterlidir.

Kolay Konumlandırma Sunan Ek Ürünler

3 metre uzunluğunda örgülü bir kablosu bulunan Thronmax mikrofonunuzu kablo sıkıntısı çekmeden iç ve dış mekanlarda kullanabilir, standını veya 5/8 inçlik vida girişini kullanarak çalışma alanınızda dilediğiniz gibi konumlandırabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Frekans Aralığı: 20Hz – 20kHz
  • Örnekleme Hızı: 96kHz
  • Bit Hızı: 24 bit
  • Akıllı Ses Yakalama (SVC) : Var
  • Uzun Mesafeli Kayıt (LDR): Var
  • Güç Seviyesi: 5V
  • Güç tüketimi 150 mAh
  • Bağlantılar: USB Type-C / 3,5 mm jack
  • Uyumlu İşletim Sistemleri: Windows (Tüm Sürümler), Linux, Mac (iOS)
  • Kablo: 3 metre örgülü

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
THRONMAX M2P G MDRILL ONE PRO USB 96KHZ 24BIT HD KAYIT RGB LEDLİ SES EKRAN TYPEC MİKROFON 34966
Üretim Yeri
Çin
Ana Renk
GRİ
Orıjınal Renk
GRİ
Renk
GRİ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
THRONMAX
Sub Kategori
PASAJ
Marka
THRONMAX
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok