Kurumsal Siteye Git

GNÇ Kazandıran Kelimeler Oyunu

GNÇ Kazandıran Kelimeler Oyunu

Kazandıran Kelimeler'de kelimeleri sen bul, rakibini yen, GB'ları kap!

5 TL / AY

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?

GNÇ uygulamasını indirdikten sonra Kazandıran Kelimeler görselinden oyuna giriş yaparak oynayabilirsin.

Servis Detayları

GNÇ Kazandıran Kelimeler, GNÇ üzerinden katılıp internet kazanabileceğin ödüllü kelime oyunudur.Oyuna girdiğinde rakibinle eşleşip size verilen harflerden kelimeler bulmaya başlarsınız.Belirtilen sürede bulduğun kelimelerin uzunluğuna göre puan toplarsın. Süre sonunda toplam puana göre kazanan belli olur.Kazandıran Kelimeler’de herkes kazanır.Ücretli oyunda, oyunu kaybetsen bile 1 GB'ın cebinde! Yarışmayı sen kazanırsan ek olarak Günlük 1 GB hediye!

GNÇ Kazandıran Kelimeler oyununda haftalık 9 TL karşılığında abone olabilir, oyunu 1 hafta boyunca sınırsız ve ücretsiz olarak oynayabilirsin. İlk kez abone olduğunda ve haftalık aboneliğin her yenilendiğinde anında hattına haftalık 1 GB hediye yüklenir. İptal etmediğin sürece, Turkcell faturasız aboneysen yeterli bakiyen olduğu sürece haftalık aboneliğin her hafta bitiminde yenilenecek. Dönem içinde aboneliğini iptal etmek istediğinde iptal işlemin dönem bitiminde sonlanır ve kalan haklarını dönem sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsin. Abonelik kurgusuna sadece Turkcell bireysel ve kurumsal faturalı ve faturasız hat müşterileri katılabilir, Rahat Hat müşterileri abonelikten faydalanamaz.

Ücretlendirme

​GNÇ Kazandıran Kelimeler oyununa katılım tüm vergiler dahil 5 TL’dir. Ücret karşılığı Günlük 1 GB abonenin hattına otomatik olarak tanımlanır.
Oyuna sadece Turkcell aboneleri katılabilir. Ödeme faturalı Turkcell aboneleri için faturaya yansıtılarak, faturasız Turkcell aboneleri için bakiyeden düşülerek yapılır. Turkcell Rahat aboneleri oyuna katılamaz. Gün içerisinde birden fazla oyun oynanabilir. Her katılım için 5 TL ödenmesi gerekmektedir. 

GNÇ Kazandıran Kelimeler oyununa haftalık abonelik ile katılım tüm vergiler dahil 9 TL’dir. Ücret karşılığı ilk abonelik ve haftalık yenilenmede Haftalık 1 GB abonenin hattına otomatik olarak tanımlanır. Abonelik ile müşteriler hafta boyunca Kazandıran Kelimeler oyununda sınırsız ve ücretsiz maç yapma hakkına sahip olur. Aboneliğe sahip müşteriler 5 TL karşılığında tekil maça katılabilir ve fayda kazanabilir. Oyuna sadece Turkcell aboneleri katılabilir. Ödeme faturalı Turkcell aboneleri için faturaya yansıtılarak, faturasız Turkcell aboneleri için bakiyeden düşülerek yapılır. Aboneliğin yenilenme döneminde faturasız hat müşterilerinin hatlarında yeterli bakiye olmaması durumunda abonelik yenilenmez ve iptal edilir. Turkcell Rahat aboneleri oyuna katılamaz.​

Nasıl İptal Ederim?

Tekil oyun abonelikli servis olmaması sebebi ile iptal kurgusu bulunmamaktadır. 

Haftalık abonelik teklifinde aboneliği iptal etmek için IPTAL GNC OYUN yazarak 2200'a SMS göndererek aboneliğini iptal edebilirsin. Dönem içinde aboneliğini iptal etmek istediğinde iptal işlemin dönem bitiminde sonlanır ve kalan haklarını dönem sonuna kadar kullanmaya devam edebilirsin. 

Katılım Kriterleri

GNÇ Kazandıran Kelimeler oyununu GNÇ mobil uygulamasını uygulama marketlerinden indirip uygulamaya giriş yapan 26 yaş altındaki Turkcell faturalı ve faturasız müşterileri katılabilir. Turkcell Rahat aboneleri oyunu oynayamaz.

Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?