Kurumsal Siteye Git

Toplantıdayım

Toplantıdayım

Toplantıdayım servisi siz toplantıdayken arayanlara sizin yerinize toplantıda olduğunuzu iletir. Üstelik üye olanlara haftalık 1 GB internet HEDİYE

7,90 TL / HAFTA

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?
 • TOPLANTI yazıp 2200'a göndererek abonelik başlatabilirsiniz.  
 • SMS ile abone olduğunuzda sizi arayanlara  2 farklı anons dinletebilirsiniz. Dinletilecek anonslar Ofisteyim ve Ofis Dışındayım anonsları olacaktır. Ofisteyim anonsu hafta içi 09:00-12:00, 13:00-18:00 arasında sizi arayanlara dinletilecektir. Ofis Dışındayım anonsu ise akşam 18:00’den sonra hattınıza tanımlanır.
Servis Detayları
 • SMS ile Toplantıdayım servisini kullanmak için servise üye olduktan (LISTE->3814) sonra OFIS veya OFISD yazıp 3814'e mesaj atarak o gün ofiste olup olmama durumuna karşı istediğiniz 2 tondan bir tanesi atayabilirsiniz. Ofisteyim tonu hafta içi 09:00-12:00, 13:00-18:00 arasında sizi arayanlara dinletilecektir. Ofis Dışındayım Tonunu akşam 18:00’den sonra hattınıza atayabilirsiniz.
 • Toplantıdayım uygulaması iOS ve Android işletim sistemli akıllı telefonlarda çalışmaktadır.
 • Toplantıdayım uygulamasını kullanmak için dikkat edilmesi gereken 3 önemli husus şöyledir:
  1. Toplantıdayım uygulaması aktif olmalıdır.
  2. Toplantıdayım uygulamasının takviminize erişim izni olmalıdır.
  3. Takviminiz anons dinletmek istediğiniz anda dolu olmalıdır.
 • Eğer Toplantıdayım uygulaması aktif değilse, Toplantıdayım uygulamasının takviminize erişmesine izin vermezseniz veya takviminizde şu anda bir etkinlik yoksa sizi arayanlar her zamanki gibi standart çalma sesi olan “dııt dııt” sesini duyarlar. Uygulamanın takviminize erişimine izin vermemeniz halinde dilerseniz uygulamadan süreli anons atayarak da servisi kullanabilirsiniz.
 • Toplantıdayım uygulaması aktifse ve takviminize erişim izni varsa, gün içerisinde takviminizin dolu olduğu anlarda sizi arayanlara müsait olmadığınız bilgisi verilir. Yani sizi arayanlar takviminizin dolu olduğu anlarda çalma sesi yerine meşgul olduğunuza dair bir anons dinlerler.
Ücretlendirme
 • Toplantıdayım servisi tüm vergiler dahil haftalık 7,90 TL olarak ücretlendirilir.
 • ​Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız​.
 • Yeterli bakiyeniz olmaması durumunda, hattınızda bulunan bakiyeye karşılı​k gelen gün sayısı kadar servisten yararlanabilirsiniz.
Nasıl İptal Ederim?

 Uygulamadan başlattığınız aboneliklerde IPTAL TOPLANTIDA ,sms yoluyla başlattığınız abonelikler için IPTAL TOPLANTIM yazıp 2200'a gönderebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi

Toplantıdayım uygulamasında anonsların otomatik olarak devreye girebilmesi için uygulamanın telefonuzdaki takvimle senkronize olmasına izin vermeniz gerekmektedir.

 • Toplantıdayım servisine ilk defa üye olan, ses hattı sahibi tüm bireysel ve kurumsal abonelerin 1 hafta boyunca yararlanabileceği 1 GB internet paketi ücretsizdir.
 • Paket kotası bittiğinde abonenin başka bir paketi yoksa paket aşımından ücretlendirilecektir. Paket aşımı için, mevcut tarifesindeki aşım kuralları geçerli olacaktır. Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. Paket sadece yurt içinde geçerlidir, yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilecektir.
Toplantıdayım uygulaması 28.04.2020 tarihinden itibaren storelardan kaldırılmıştır. Bu tarihten önce uygulamayı indirdiyseniz özelliklerinden faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Tümünü Göster
Kapat
Yardım ister misiniz?