Kurumsal Siteye Git

Yaani Topla Kazan Oyunu

​Nasıl oynayabilirim?
Active

Yaani mobil uygulaması üzerinden Topla Kazan butonuna tıklayarak oyun oynamaya başlayabilirsiniz.
Wi-fi şebekesinden girmeniz durumunda hızlı giriş veya cep telefonunuza gelecek şifre ile kullanıcı girişi yaptıktan sonra oyun  
oynamaya başlayabilirsiniz.  Oyun sırasında rakipler birbirlerine raketleri ile şut atmakta, her şut ortak havuzda MB 
kazandırmakta ve oyunu kazanan kullanıcı ortak havuzdaki MB’ları kendi kasasına atmaktadır. 

Nasıl abone olabilirim?
Active

Abonelik bulunmamaktadır. 

Kimler oynayabilir, yararlanabilir?
Active

Yaani Kazan Kazan oyununundan, Yaani uygulamasını kullanan tüm Turkcell aboneleri yararlanabilir. 

Ay içerisinde birden fazla kez Topla Kazan oyununu oynayabilir miyim?
Active

Evet, Topla Kazan oyununu günde birden fazla oynayabilirsiniz. Günlük oynama limiti bulunmamaktadır.  

​Kazandığım internet paketlerini ne zaman kullanmaya başlayabilirim?
Active

Kazandığınız internet paketleriniz hattınıza yüklendiğinde SMS ile bilgilendirileceksiniz. Bu bilgilendirme SMS’i sonrasında internet paketlerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. İnternet paketlerinin hattınıza yüklenme süresi ortalama 1-15 dk arasında sürmektedir. 

​Oyunun kuralları nelerdir?
Active

Topla Kazan oyununda, iki kullanıcı eşleşmekte ve karşılıklı air hockey ( masa hockeyi) oynamaktadır. Bu oyunda raket ile şut atılmakta, her şut karşılığında ise ortak havuzda 10 MB birikmektedir. Havuzda, 100, 250, 500 ve 750 MB biriktiğinde raketler küçülmekte ve oyun zorlaşmaktadır. Ortak havuzda biriken MB’lar’ı oyunu kazanan kişi kendi kasasına alır. Oyunun beraberlik ile bitmesi durumunda ise (havuzda 1000 MB’ın birikmesi durumu), ortak havuzdaki MB’lar iki oyuncu tarafından bölüşülmekte ve herkesin kasasına 500 MB aktarılmaktadır. Kasada 1000 MB olması durumunda ise kasadan internet paketi aktiflemesi yapılabilmektedir. 1000 MB karşılığında günlük 1 GB’lık internet paketi aktiflenmektedir. 

​Topla Kazan’da nasıl MB kazanırım?
Active

Oyunda 2 farklı şekilde internet kazanılmaktadır. Her 4 TL vererek oyuna giriş yapıldığında günlük 500 MB’lık internet paketi hattınıza yüklenmektedir. Buna ek olarak, maç sırasında her şut 10 MB kazandırmaktadır. Toplanan bu MB’lar, rakibinle ortak havuzda birikmektedir. Rakibinle birlikte bir maç süresince 1000 MB’a ulaşırsan, MB’ları rakibinle yarı yarıya bölüşüp kasanda daha çok MB biriktirebilirsin veya MB havuzunu artırdıktan sonra rakibine gol atarak tüm MB’ları kendi kasanda toplayabilirsin. Kasan 1000 MB’a ulaştığında da dilediğin zaman bozdurarak günlük 1 GB’lık internet paketini hattınıza tanımlatabilirsin. 

​Topladığım MB’ları nasıl bozdurabilirim?
Active

Topla Kazan’da MB bozdurabilmen için öncelikle çıktığın maçlarda taktik kurarak MB toplaman gerekmektedir. Topladığın bu MB’ları kasanda biriktirebilirsin. Kasanda topladığın her 1000 MB karşılığında günlük 1 GB’lık internet paketi aktifleyebilirsin. Kasan her 1000 MB’a ulaştığında istersen hemen, istersen ihtiyacın olduğu bir anda bozdurarak günlük 1 GB’lık internet paketi kazanabilirsin. 

​Günlük 500 MB ve günlük 1 GB internet paketlerini nasıl kazanabilirim?
Active

Her 4 TL vererek oyuna giriş yapıldığında günlük 500 MB’lık internet paketi hattınıza yüklenmektedir.
Günlük 1 GB internet paketini kazanmak için ise, oyun esnasında kazanılan MB’ları kasanda toplayarak 1000 MB’a ulaşman durumunda aktiflenebilmektedir. Bozdur tuşuna tıklayarak kasanda biriken 1000 MB bozdurulabilmektedir. 

​Oyun oynarkan bağlantım koparsa ne olacak?
Active

Oyun oynarken bağlantının kopması durumunda, ücretsiz bir maç hakkı hediye edilmektedir. Bu hakkı ister hemen kullanabilir istersen de daha sonra kullanmak üzere saklayabilirsiniz. 

​Oyun oynadığım kişinin internet bağlantısı koparsa ne olacak?
Active

Oyun oynarken, rakibimin internet bağlantısının kopması durumunda oyunu sen kazanırsın. Bu durumda istersen ortak havuzda biriken MB’ları kasana gönderebilir veya bu MB’ları almayarak ücretsiz bir maç hakkına sahip olabilirsin. 

​Servis ile ilgili detaylı bilgileri nereden öğrenebilirim?
Active

Yaani Topla Kazan oyununa ilişkin detayları, yaani uygulaması üzerinden ulaşabileceğin oyunun ana sayfasında yer alan video veya sıkça sorulan sorular üzerinden öğrenebilirsin. 

Topla Kazan yarışmasına katılabilecek abone sayısına ilişkin bir limit var mıdır?
Active

 Hayır, abone sayısına ilişkin bir limit bulunmamaktadır. 

Yarışmaya tüm operatör kullanıcıları katılabilir mi?
Active

Hayır, Yaani Topla Kazan oyunu sadece Turkcell kullanıcılarına özel bir yarışmadır. 

Kapat
Yardım ister misiniz?