Kurumsal Siteye Git

Yönlendirme Paketi

Nedir?
Active

Yönlendirme paketine üye olup, yurt içi numaralara yaptığınız yönlendirmeler için gelen çağrı başına ücretlendirilmezsiniz, ayda 15 TL'ye paketinizin ücreti ile ücretlendirilirsiniz.

Nasıl abone olabilirim?
Active

ABONE YONLENDIRME yazıp 2200’a göndererek, abone olabilirsiniz. Ayrıca Turkcell Çağrı Merkezini arayarak, Dijital Operatör Uygulaması'ndan ve ya Turkcell Mağazalarına giderek de servise abone olabilirsiniz

Ne kadar öderim?
Active

  • Yönlendirme paketinin ücreti aylık vergiler dâhil 15 TL’dir. Yurt içi numarala yaptığınız yönlendirmeler için geçerlidir.
  • Yurt dışında iken koşullu yönlendirme yapmanız durumunda (telefonunuz meşgulken, kapalıyken ya da cevap veremediğinizde) , aramanın süresi kadar hem yurt dışından arama hem de yurt dışında aranma ücreti ile ücretlendirilirsiniz. Yurt dışı paketiniz varsa paketinizden düşer. Yönlendirme paketinizden bu durumda faydalanamazsınız.

Başvuru SMS'i ücretli mi?
Active

Hayır, başvuru SMS’i ücretsizdir.

Nasıl Kullanabilirim?
Active

Pakete abone olduktan sonra yurt içi bir numaraya yönlendirme yapmanız durumunda size gelen aramalar, paketinizden ücretlendirilir.

Kimler yararlanabilir?
Active

Bireysel Turkcell Rahat tarifede bulunan müşteriler haricinde tüm Turkcell müşterileri servisten yararlanabilir.

Abonelik her ay yenilenecek mi?
Active

Evet, aboneliğiniz yenilenmektedir.

Servis yurt dışında geçerli mi, nasıl ücretlendirilir?
Active

Yönlendirmeyi yapan kişi olarak yurt dışında olmanız durumunda ve koşullu yönlendirme yapmanız durumunda (telefonunuz meşgulken, kapalıyken ya da cevap veremediğinizde) , aramanın süresi kadar hem yurt dışından arama hem de yurt dışında aranma ücreti ile ücretlendirilirsiniz. Yurt dışı paketiniz varsa paketinizden düşer. Yönlendirme paketinizden bu durumda faydalanamazsınız. Ek olarak, yönlendirme paketi yurt içi numaralara yapılan yönlendirmeler için geçerlidir.

Nasıl İptal ederim?
Active

IPTAL ABONE YONLENDIRME yaparak 2200’a kısa mesaj atarak paketinizi iptal edebilirsiniz. Ya da Turkcell Çağrı Merkezini arayarak ya da Turkcell Mağazalarına giderek de paketinizi iptal edebilirsiniz.

Hangi durumlarda bu servisten yararlanılamaz?
Active

Yurt dışında koşullu yönlendirme yapmanız durumunda bu paketinizden faydalanamazsınız.

Numara değişikliği, devir, ödeme tipi değişikliği, numara taşıma, borç nedeniyle hattın kapanması, kendi isteğiyle hat kapama durumunda aboneliğim devam eder mi?
Active

Numara değişikliğinde devam eder, diğer durumlarda iptal olur.

İptal işlemi yapıldığında kalan haklar süre sonuna kadar kullanılmaya devam eder mi?
Active

Evet, dönem sonuna kadar paketten faydalanmaya devam edebilirsiniz.

Kapat
Yardım ister misiniz?