Kurumsal Siteye Git

TV İZLEMENİN TANIMI DEĞİŞTİ! KARŞINIZDA ZAMANA VE MEKANA BAĞLI OLMAYAN TURKCELL TV+

Turkcell TV

Turkcell TV+ ile evinizden, cebinizden, tabletinizden ya da bilgisayarınızdan en konforlu şekilde TV izleyebilirsiniz. Yani bundan sonra siz nerede, TV’niz orada!

Üstelik trafikte cepten izlemeye başladığınız diziyi evinizde kaldığınız yerden keyifle izlemeye devam edebilirsiniz.

KİŞİYE ÖZEL TV KEYFİ

Turkcell TV

Turkcell TV+ ile bundan böyle hangi filmi, diziyi veya programı izlemek istediğinize siz karar veriyorsunuz. Canınız ne izlemek istiyorsa yayın akışına mahkum olmadan dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. Turkcell TV+ ile artık tek yayın akışı var; o da sizinki!

İSTEDİĞİNİZ ZAMAN İZLEME KONFORU

Geri Al İzle / Kaydet İzle

İster koca bir dizinin tüm sezonu ister ilk kez yayınlanan bir film... Kaçırmak istemediğiniz ne varsa Turkcell TV+ ile sınırsızca tüm cihazlarınızdan buluta kayıt edebilirsiniz, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden ve cihazdan keyifle izleyebilirsiniz.

Üstelik, gün içinde kaçırdığınız programları kayıt etmediyseniz bile tüm cihazlarınızdan 12 saate kadar geri alıp izleme özgürlüğü de sizin.

SOSYAL MEDYALI TV

Sosyal Medya

Televizyon izlerden sosyal medyada izlediğiniz programla ilgili yorumları merak mı ediyorsunuz? Turkcell TV+ ile sosyal medyayı ve TV’yi aynı anda takip edebilirsiniz, hem de aynı ekrandan! Bu muhteşem keyfi yaşarken yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı da en kolay şekilde yapabilirsiniz.

HER YERDE TV KEYFİ

İstediğiniz cihazda TV keyfini yaşamak için hemen indirin!