Bix BX-2U11 Çift Çıkışlı Hızlı Şarj Adaptörü

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Akıllı Şarj (IQ & Smart Charging) & Güvenli Şarj

Özel hızlı şarj teknolojisi ile mümkün olan en hızlı şarjı sağlamak için cihazınızın akımını akıllı bir şekilde tanımlar. Her iki güç çıkışının toplamı 3.1A’dir. IQ Akıllı şarj teknolojisi sayesinde telefonunuzun ihtiyaç duyduğu maksimum gücü karşılar. Bix Akıllı Şarj Adaptörü tüm güvenlik standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Hızlı Şarj (Fast Charging)

3.1A Yüksek çıkış gücü sayesinde mobil cihazlarınızı mümkün olan en hızlı şekilde şarj eder. İkili USB çıkış dizaynı aynı anda iki farklı cihazın şarj edilebilmesini sağlar. Bix BX-2U11 şarj hem CE sertifikalıdır, hem de AEEE yönetmeliğine uygundur.

Özellikler

  • 3.1A
  • CE sertifikalı


Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Hızlı Şarj Özelliği
Var
Bağlantı Arayüzleri
USB Port Sayısı
2

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.