Swiss Charger Telefon Standı ve Mikro USB Şarj Kablosu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Standlı Tasarımı ile Telefonunuzu Her Zaman Güvende Tutan Bir Şarj Cihazı

Swiss Charger telefon standı ve mikro USB kablosu, şarj sırasında cihazınızın güvende olmasını sağlar. Üründe bulunan stand sayesinde akıllı telefonunuz darbelere karşı koruma altında olur. Standın kavrayıcı yapısı, telefonunuzun yerinden kaymasını ve düşmesini de engeller. Swiss Charger standlı şarj cihazı ve mikro USB kablo, sağlam ve dayanıklı tasarımsal özelliklere sahiptir. Böylece uzun süre herhangi bir arıza problemi yaşamadan ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz. Ürünü, tüm akıllı telefonlarınızla ve tabletlerinizle beraber kullanabilirsiniz. Bu sayede her cihaz için ayrı ayrı şarj aleti almanıza gerek kalmaz. Swiss Charger telefon standı, kablosuyla beraber satışa sunulur. Şarj işlemini daha kolay hale getiren kabloyu ezilmelerden ve kırılmalardan koruyarak uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Ürünü ister evde ister seyahatlerinizde kullanabilirsiniz. Swiss Charger telefon standı, kompakt boyutları sayesinde çantanızda kolayca taşınabilir. Stand by konumunda kullanarak enerji tasarrufu da sağlayabilirsiniz. Mikro USB kablo ile tabletinize ya da akıllı telefonunuza hızlı bir şekilde veri aktarabilirsiniz. Ürün, modern ve şık görünümüyle klasik adaptörlerden daha dikkat çekici bir tasarıma sahiptir. Siz de bu şarj cihazını tercih ederek Swiss Charger farkını yaşayabilir ve akıllı telefonlarınızı markanın kalitesine emanet edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Hızlı Şarj Özelliği
Yok
Bağlantı Arayüzleri
USB Port Sayısı
1

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ekran & Görüntü
Kamera & Video
Pil & Güç Yönetimi
Boyut & Ağırlık
İşletim Sistemi & Hafıza
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.