Oppo Realme Smart Band Akıllı Bileklik

5,0
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kompakt ve Şık Tasarım

Realme Band Black, kompakt ve şık tasarımıyla dikkatleri çeker. Gövdesi plastikten yapılan ürün, bileğinize uyum sağlayacak ince kıvrımlara sahiptir. 16 mm genişliği ve 125 ile 227 mm arasında ayarlanabilir uzunluğa sahip olan TPU’dan yapılmış kayışlarıyla birlikte satışa sunulur. TPU kayışlar, yumuşaklığı ve rahatlığıyla ön plana çıkar. Ayrıca kayışları istediğiniz takdirde ana modül üzerinden tek hareketle çıkarabilirsiniz.

Hassas Kalp Atışı Sensörleri

Cihazın ana modülünün arkasında PPG optik kalp atış hızı sensörü bulunur. Sensörün hemen altında da Realme’yi çalıştırmanızı sağlayan tuş mevcuttur. Bu tuşa dokunduğunuz an sensörlerin üzerinde yeşil ışıklar yanar. Ardından PPG optik kalp atışı sensörü, kısa sürede ölçüm sonuçlarını ekrana yansıtır. Cihaz otomatik ve aralıklı nabız ölçme fonksiyonları da sunar. Otomatik fonksiyonda sensörler, her beş dakikada bir kere nabzınızı ölçer. Aralıklı ölçümde ise nabız sonuçlarınızın kaç dakikada bir ölçülmesi gerektiğini rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Tüm ölçüm sonuçlarının listesini Realme Link uygulamasından görüntüleyebilirsiniz.

Uyku İzleme Özelliği

Uyku İzleme fonksiyonunun algıladığı veriler, Realme Link uygulamasında grafiklerle sizlere sunulur. Bu grafiklerden ne zaman uykuya daldığınızı ve ne zaman uyandığınızı görebilirsiniz. Bununla birlikte grafikler, uykunuzu derin ve hafif uyku olmak üzere ikiye böler. Bu sayede döngü boyunca konforlu uyku geçirdiğiniz süreyi rahatlıkla takip edebilirsiniz.

Kullanışlı Spor Modları ve Adımsayar Özelliği

Realme Band; koşu, yürüyüş, bisiklet ve fitness gibi spor modları ile aktivitelerinizi kontrol etmenizi kolaylaştırır. Bu modları aktif hale getirdiğinizde antrenmanlarınız sırasındaki tempoyu, yürüyüş mesafesini, nabız hızını ve yakılan kalori değerini cihaz sizin için kaydeder. Bu özelliğe adımsayar da dahildir. Adımsayar sayesinde günlük yürüyüşlerinizde kaç adım attığınızı ve katettiğiniz mesafeyi görebilirsiniz.

Sağlık Takibini Kolaylaştıran Kullanım Fonksiyonları

Realme de sağlıklı yaşam için aktif hale getirebileceğiniz ekstra iki kullanım fonksiyonu mevcuttur. Bunlardan birisi ‘boşta kalma uyarısı’ fonksiyonudur. Aktif hale getirdiğinizde cihaz, uzun süre hareket etmediğinizi algılar ve size ‘biraz egzersiz yap’ uyarısı gönderir. Diğer fonksiyon ise size su içmenizi hatırlatır. Bu fonksiyonu çalıştırırken hatırlatma bildirimlerinin size 15 dakika ile 2,5 saat arasında bir kere gelmesi için ayarlayabilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir Akıllı Bildirimler

Akıllı bildirimler, akıllı telefonunuzdan gelen aramalar, kısa mesajlar ve uygulama bildirimleri konusunda sizi titreşimle haberdar eder. Bu fonksiyonu kendinize göre özelleştirmek için telefonunuza yükleyeceğiniz Realme Link uygulamasındaki ayarlar menüsüne gidebilir ve bildirim gelmesini istediğiniz özellikleri etkinleştirebilirsiniz.

Uzun Süreli Kullanım Sağlayan Pil Kapasitesi

Realme Band, 90 mAH’lık bataryası ile tam dolu seviyede altı gün ile dokuz gün arasında kullanım süresi sunar. Kullanım süresi, hangi özellikleri aktif hale getirdiğinize bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Ürün, sorunsuz şarj edebilmeniz için USB-A konektörüyle birlikte size ulaşır. Bu, akıllı bilekliğin en avantajlı özelliklerinden birisidir. Çünkü cihazı şarj etmek için kayışı ekranın üst tarafından çıkarmanız ve USB-A bağlantı noktasına entegre etmeniz yeterli olur.

Realme Link Uygulamasının Avantajları

Realme Band, Android cihazlarla kullanılabilen Realme Link uygulaması ile çalışır. Bu uygulama, cihazın tüm özelliklerini kolaylıkla kişiselleştirmenizi sağlayan bir arayüze sahiptir. Uygulamayı cep telefonunuza yükledikten sonra kullanmak için cep telefonu numaranız ve e-posta adresinizle kaydolmanız yeterlidir.

Teknik Özellikler

 • Marka: Realme
 • Model: Smart Band Akıllı Bileklik
 • İşletim Sistemi: Android
 • Batarya Ömrü: 90 mAh
 • Adımsayar: Var
 • Kalp Ritmi Ölçme: Var
 • GPS: Var
 • Kamera: Yok
 • Sesli Görüşme: Yok
 • Su Geçirmezlik: Var (IPS68)
 • Titreşim: Var
 • Uyumlu Marka: Universal
 • Ekran Boyutu: 0.96 inç
 • Ölçüler: 11,9 x 2,40 x 2,40 (G x Y x D)


Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Ekran & Görüntü
5,0
Boyut & Ağırlık
5,0
Kamera & Video
5,0
Pil & Güç Yönetimi
5,0
İşletim Sistemi & Hafıza
5,0