Piranha 9917 Smart Wrist Band Akıllı Bileklik

5,0
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ergonomik ve Şık Tasarım 

Ergonomik bir tasarım ile üretilmiş olmasından dolayı son derece konforlu bir kullanım gerçekleştirebilmeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca şık bir tasarımı olup, kullanım süresi boyunca herhangi bir görüntü bozukluğuna neden olmaz. Böylece şık görüntünüzden ödün vermek durumunda kalmazsınız.

Sağlam Yapı 

Üretiminde kullanılan tüm malzemeler son derece sağlam bir yapıya sahiptir. Bu nedenle kullanım gerçekleştirdiğiniz süre boyunca herhangi bir darbe alması durumunda bozulma etkilerine karşı direnç gösterir. Bu da sizlere yeni bir akıllı saat alma gereksinimi duymadan uzun seneler boyunca kullanım gerçekleştirebilmenize olanak sağlar.

Bluetooth Desteği 

Bluetooth teknolojisi ile bağlantı sağlamaktadır. Bu nedenle bağlantı sağlamak istediğiniz cihazınızın Bluetooth özelliğini aktif etmenizin ardından kısa bir süre içerisinde bağlantı gerçekleşir ve direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kurulum Gerekmez 

İlgili bağlantının gerçekleşmesi ile birlikte herhangi bir kurulum ya da yükleme işlemi gerçekleştirmenize gerek yoktur. Bu nedenle bağlantının sağlanması ile birlikte anında kullanım gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Tüm işletim sistemleri ile uyumlu bir yapısı bulunmaktadır. Bu nedenle akıllı cihazınızın işletim sistemi ne olursa olsun kullanmanızda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Akıllı cihazınıza gelen bildirimler eş zamanlı olarak akıllı saatinize de gelmektedir. Böylece herhangi bir bilirimi kaçırmanız mümkün olmaz.

Teknik Özellikler

  • Adımsayar: Var
  • GPS (Küresel Konumlama Sistemi): Var
  • Kalp Ritmi Ölçme: Var
  • Kamera: Yok
  • Sesli Görüşme: Yok
  • Su Geçirmezlik: Var
  • Titreşim: Var
  • Uyku Takibi: Var
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Ekran & Görüntü
5,0
Boyut & Ağırlık
5,0
Kamera & Video
5,0
Pil & Güç Yönetimi
5,0
İşletim Sistemi & Hafıza
5,0