Xiaomi Mi Band 4C Akıllı Bileklik

4,7
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Xiaomi Mi Band 4C Akıllı Bileklik Özellikleri

Herkes tarafından ulaşılabilen kaliteli teknolojiler üretmeyi amaç edinen Xiaomi, teknolojik donanımlarla tasarladığı yeni nesil akıllı bileklikler ile kullanıcılara beklentilerin ötesinde bir deneyim sunuyor. 2020 yılında lanse edilen Xiaomi Mi Band 4C akıllı bileklik, spor yaparken rutininize özel tüm bilgileri kayıt altına almanızı ve gün içerisindeki rutin işlerinizi yönetmenizi sağlıyor.

Tarz Sahibi Tasarım Detayları

Xiaomi Mi Band 4C akıllı bileklikte değiştirilebilir silikon kordon alternatifi bulunuyor. Olası yıpranma durumlarında kolaylıkla değiştirilebilen kordon, zengin renk seçenekleri sunuyor. Renk seçenekleriyle her zevke hitap eden akıllı bilekliğin kordon renkleri arasında mavi, siyah, turuncu ve yeşil renkler yer alıyor.

Xiaomi Mi Band 4C Akıllı Bileklik 

Dahili GPS teknolojisi ile donatılmış olan Xiaomi Mi Band 4C akıllı bileklik, tempolu yürüyüş ve sürüş deneyimlerinde hızınızı doğrudan görebilmenizi sağlıyor. Bunun yanında cihaz GPS donanımı ile yolunuzu bulabilmenize yardım ediyor. Xiaomi Mi Band 4C akıllı bileklik rutin egzersizlerinizdeki performansı kayıt altına alabilirsiniz.

Spor Modları ve Sağlık İzleme Merkezi

Çoklu spor modu sayesinde koşu, fitness, bisiklet, koşu bandı ve hızlı yürüyüş gibi birden fazla sporun takibini gerçekleştirebiliyor. Aktivite ve sağlık detaylarını da kayıt altına alan cihaz 7/24 kalp atış hızı ölçümü, kalp atış hızında anormallik bildirimi, uyku analizi, adım sayar gibi hizmetler sunuyor.

Yüksek Performans Sunan Bağlantı

Uygulamaları kablosuz olarak senkronize etme özelliği sunan model, Android cihazlara kesintisiz olarak bağlanıyor. Bunun yanında Bluetooth 5.0 teknolojisi deneyimi de yaşatıyor. Kullanıcının rutin hareketlerini hatasız ölçen akıllı bileklik, ölçüm raporlarını telefon ya da bilgisayar gibi cihazlara aktarabiliyor. Hazırladığı ölçüm ve raporlarla spor deneyimini profesyonel kılıyor.

Cihazın Kutu İçeriği

Sporu bir hayat biçimi haline getirmiş kullanıcıların tercih ettiği Xiaomi Mi Band 4C, 1 adet uzun kayış, 1 adet kısa kayış, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi ile birlikte geliyor.

Teknik Özellikler

Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu
1.08 inç
Pil & Güç Yönetimi
Pil Kapasitesi
130 mAh
Diğer Özellikler
ivmeölçer
Var
Adımsayar
Var
Kalp Atış Hızı Sensörü
Var
Yorumlar
Ortalama Puan
4,7 (3 kere puanlandı)
Ekran & Görüntü
4,7
Boyut & Ağırlık
4,7
Kamera & Video
4,7
Pil & Güç Yönetimi
4,7
İşletim Sistemi & Hafıza
4,7