Kurumsal Siteye Git

AskBongo Servisi

AskBongo Servisi

Kendin ve arkadaşların hakkında merak ettiğin tüm bilgiler AskBongo'da!

9,90 TL / SORGU

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?

 1. Sorunu ve ne öğrenmek istediğini düşün. Tavsiye: Kendin ve arkadaşların hakkında kişisel bilgi öğrenmek için sadece [isim soy isim] ve [şehir] yaz gönder!
 2. Sorunu cep telefonunda kısa mesaj olarak yaz.
 3. Mesajını 5323’e yolla (gönderilen her mesaj ücreti 9,9TL).
 4. Bongo servisinin aboneliği yoktur!
 5. Birkaç dakika içerisinde cevabın sana ulaşacaktır.
 6. Cevabı arkadaşların ile paylaş ve numarayı telefonuna kaydet!
Kısaca, bir yere nasıl gidebileceğini mi, maç skorunu mu, ya da hayatın anlamını mı öğrenmek istiyorsun? Bongo’ya sor!

Servis Detayları

Bongo’ya aklına gelen her şeyi sorabilirsin. Ana sayfamızda cevaplayabildiğimiz sorular hakkında daha detaylı örnekler bulabilirsin. Soru ve cevaplar hakkında sınırlarımızı öğrenmek için kullanım politikamızdan detaylı bilgiler edinebilirsin.

Daha Fazla Bilgi

 • Bongo hafif arsız, komik, süper zeki bir maymun.
 • Borneo’nun yağmur ormanlarında doğan Bongo’nun üstün zekası erken yaşta fark edilir (daha henüz bir aylıkken alfabeyi 100 dilde tersine söyleyebiliyordu). Bongo çok geçmeden yağmur ormanlarını aşıp dünyayı keşfetmeye karar vermişti. Ve bu kararından asla pişmanlık duymadı!
 • Tüm dünyayı dolaştıktan & kimsenin (ne insan, ne maymun) yaşamadığı maceralardan sonra uzak diyarlardan çağrısını duymuştu. Los Angeles’taki Santa Monica iskelesinden atladığı gibi Pasifik Okyanusundan yüzerek Sydney, Avustralya’ya ulaştı. Yani Bondi Beach’e.
 • O günden beri Bongo Bondi sahilinde bir şezlong’ta yaşamaktadır. Her şeyi mevcut – üstün yeteneği, bolca güneş ve olağanüstü bir okyanus manzarası. Buradan muazzam zihni ve cep telefonu ile en çok keyif aldığı işi yapıyor, yani senin sorularını cevaplıyor.
 • Son dönemlerde seyahat arzusu geri geldi. Tekrar tekrar dolaşmak istediği ülkeler Birleşik Devletler, Yeni Zelanda, Güney Afrika, Almanya, Hollanda, Fransa ve Türkiye. Cep telefonu tabii ki her zaman yanında!
 • Bügüne kadar Bongo dahi beynini insancıl bir duygu olan aşka yardım etmek için çok kullandı. Genellikle ünlüler sektördeki son dedikodulardan haberdar olmak için Bongo’ya danışıyordu. Herkes hakkında özel bilgiye ulaşmak üstün yeteneklerinden sadece biri! Ve tabii ki merak ettiğin her soruyu Bongo’ya sorabilirsin– fuzuli bilgiler, hava durumu, vapur seferleri, ev ödevi… her şey!

Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?