Kurumsal Siteye Git

Oyun Kulüp Servisi

Oyun Kulüp Servisi

Oyun Kulüp Servisi'yle en güzel oyunlar cebinizde! Üstelik her haftalık 4 saat günlük konuşma hediye!

7 TL / HAFTA

DAHA FAZLA

Nasıl Kullanırım?
www.oyunkulup.com/dakika web sayfası ya da Oyna, Oyun, Bayram, Saat, Hediye, Konus, Kazan ya da Avantaj anahtar kelimelerinden herhangi birini 3033'e göndermesi ile abonelik başlatılır.
Servis Detayları
  • Oyun Kulüp, müşterinin http://wap.vibramobil.net/oyun sayfası üzerinden veya Oyna, Oyun, Bayram, Saat, Hediye, Konus, Kazan ya da Avantaj anahtar kelimelerinden herhangi birini 3033’e göndermesi, ardından onay mesajını cevaplaması ile başlatılır.
  • Paket kapsamında müşteriler her hafta 2 adet Oyun/Uygulama indirme hakkına sahip olurlar.
  • Servise entegre edilen kampanya dahilinde, Oyun Kulüp paketi satın alıp haftalık ücretlendirilmesi başarılı bir şekilde gerçekleşen tüm müşteriler her hafta 4 Saat Günlük Konuşma Süresi kazanacaktır. Ayrıca, tüm Oyun Kulüp paket üyeleri, tam olarak (aylık) ücretlendirildikleri, paketlerinin devam ettiği her hafta 4 Saat Günlük Konuşma Süresi daha kazanacaktır. Paketini iptal eden müşteri, paket faydalarinin devam ettiği hafta içinde bulunuyor ise ve tekrardan pakete üye olmak ister ise, paket üyeliği kabul edilmeyecek, faydasinin devam ettiğine dair bilgilendirme mesajı gönderilecek ve kampanyadan yararlanamayacak. Ancak inaktif kullanıcı paket faydasinin bitiminde yeniden üye olmaya çalışır ise, aynı hat ile kulube üye olabilecek ve kampanyadan tekrar yararlanabilecektir.
Daha Fazla Bilgi
Başarılı ücretlenen aboneye haftalık 2 adet oyun indirme hakkı sağlanır.
“Bu servisi wifi internet bağlantısı ile üyelik bilgilerinizi girerek de kullanabilirsiniz”
Sıkça Sorulan Sorular
Kapat
Yardım ister misiniz?