Kurumsal Siteye Git

Turkcell Gönülllüleri

​​​​Turkcell’de gönüllü çalışmalara maddi ve manevi destek veren Turkcell çalışanlarıyız

Kimiz?

Turkcell’de gönüllü çalışmalara maddi ve manevi destek veren Turkcell çalışanlarıyız.

Ne yaparız?

Turkcell çalışanlarının farklı hayatlarla tanışmalarını sağlarız. Bu hayatlara değer katarız. Farklı sosyal sorumluluk çalışmalarını sadece uzaktan izlemeyiz, ‘ben ne yapabilirim?’i sorgularız. Elimizi taşın altına koyarız. Hep birlikte bir şeyleri değiştirebileceğimize, bir çocuğun bile ufkunu açmanın paha biçilmez değerine inanırız.

Kapsamımız?

Temel olarak çocuklara yönelik çalışırız. Meraklı, iletişimi kuvvetli, teknolojiyi kullanan, katılımcı, çevreci ve sorgulayan çocuklar için projeler gerçekleştiririz.

Bugüne kadar neler yaptık?

2003 yılında kurulan Turkcell Gönüllüleri, bugüne dek sadece Turkcell çalışanlarının maddi manevi katkılarıyla pek çok projeye destek verdi. Turkcell Gönüllüleri 2008 yılında dernekleşerek faaliyetlerini "Hayat Ormanı Derneği" altında sürdürmeye başladı.

Diyarbakır YİBO, Engelli Çağrı Merkezi, Kitaplar Kutuya Çocuklar Okula, Güney Asya Depremi, Oyuncağını Paylaşır mısın?, Yukarı Tandır Sıcacık Olsun, Ayvalık’ı Yeşillendiriyoruz, Bir Tatlı Huzur, İlk Tatilim, Kışı rahat geçirsinler diye Damal’lı çocuklara küçük bir hediye, Her çocuğun bir kitabı olsun, Tekman’a hayat veriyoruz, Turkcell Gönüllüleri Kermesi, Şırnak Fatih İlköğretim Okulu Restorasyonu, Tokat İlk Öğretim Okulu Spor Alanı ve Oyun Parkı Düzenlemesi, Merak Odası…

BENZER İÇERİKLER

Medya

Devamı

Sponsorluk ve Etkinlikler

Sponsorluk ve Etkinlikler

Devamı

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Kimseyi geride bırakmadan teknolojiyle hayatı kapsıyoruz

Devamı

Dijital Sorumluluk

Dijital Sorumluluk

İnsan odaklı ve insanın değerini ön plana alan ve küresel anlamda da rekabet edebilecek yetkinliklerde teknoloji üretmek üzere Türkiye’nin teknolojide öncü şirketi olarak yapay zekâ çözüm ve süreçlerimizi tasarlarken ve uygularken insan onuruna yakışır ve çevresel etkimizin bilinci ile hareket edeceğimizi belirttiğimiz Türkiye’nin ilk Yapay Zekâ İlkeleri’ni sunarız.

Devamı

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

Daha iyi bir Dünya için teknoloji

Devamı