Kurumsal Siteye Git

IOT

​Otomotiv sektörüne ilişkin eCall çözümü gibi farklı sektörlere yönelik olarak tüm operatörlere toptan seviyede IoT çözümleri sunarız.

Nesnelerin İnterneti (IoT), internet üzerinden diğer cihazlara ve sistemlere bağlanmak ve veri alışverişi yapmak amacıyla sensörler, yazılımlar ve uzaktan erişilebilir/programlanabilir teknolojilerle donatılmış olan fiziksel nesnelerin ağı olarak tanımlanmaktadır.

Otomotiv sektörüne ilişkin eCall çözümü başta olmak üzere farklı sektörlere yönelik olarak toptan seviyede IoT çözümleri sunulmaktadır. Fiziksel sim ile sağlanan çözümlerin yanı sıra eSim tabanlı yenilikçi çözümlerimiz ile nesnelerin interneti üzerine operatörler ile verimli iş modelleri kurulmaktadır. Sağlanan IoT çözümleri ile sağlık, enerji, ulaşım, tarım, üretim vb sektörlerde dijitalleşme, operasyonel verimlilik, maliyet tasarrufu, veri odaklı karar kurguları ve gerçek zamanlı izleme/müdahale gibi önemli yetenekler sunulmaktadır.  

BENZER İÇERİKLER

MVNO

​Ticari koşullar ve teknik yeterlilik kapsamında uzlaşma sağlanan Sanal Mobil Şebeke Hizmetleri (SMŞH) lisans sahibi firmalara erişim, çağrı başlatma hizmeti ve Turkcell şebekesi üzerinden toptan seviyede veri, ses ve SMS/MMS hizmetleri sunarız.

Devamı