Kurumsal Siteye Git

İlk Kullanım Bilgileri

iPhone aktivasyonunu nasıl yapabilirim?
Active
iPhone'u ilk açtığınızda mutlaka aktivasyon işlemini sağlamanız gerekmektedir. Aktivasyon işlemini Wİ-Fİ ağı üzerinden ya da bilgisayarınıza itunes programını yükleyerek yapabiliriz.

WİFİ üzerinden bu işlemi sağlamak için ;
Cihazı ilk açtıktan sonra dil ve ülke seçeneğini belirleyin. Sonraki adımda Konum Servisleri'ni etkinleştirin ve Wi-Fi aktivasyon ekranına ulaşın. Bağlanmak istediğinizi Wİ-Fi ağı için standart Wi-Fi bağlantı işlemlerini gerçekleştirin. Devam eden ekranlardaki seçenekleri kişisel tercihlerinize göre belirleyerek aktivasyonu tamamlayın.

ITUNES üzerinden bu işlemi sağlamak için ;
Cihazı ilk açtıktan sonra dil ve ülke seçeneğini belirleyin. Konum Servisleri'ni etkisizleştirin ve çıkan uyarıya tamam diyerek devam edin. Daha sonra gelen ekrandan Itunes’a bağlan'ı tıklayın ve ardından Sürdür'ü seçin. Bu işlemlerden sonra kablo ile telefonunuzu bilgisayarınıza bağlayın. Bu sırada bilgisayarda itunes programını çalıştırın. Telefon ekranından ‘’Yeni iPhone Olarak Ayarla‘’yı seçin ve sözleşmeyi kabul etmenizin ardından devam eden ekranlarda kişisel tercihlerinizi belirleyin.