Kurumsal Siteye Git

IDC Türkiye Bulut Ödülleri’nin Hem Birincisi Hem İkincisi Turkcell

​IDC Türkiye Bulut Ödülleri’nin Hem Birincisi Hem İkincisi Turkcell


DUYURU

  • IDC Türkiye’nin bu yıl ilk defa düzenlediği “IDC Cloud Awards”ta iki ödül birden kazandık. Turkcell E-Şirket ile “SaaS / Bulut Yazılım Hizmeti” kategorisinde birincilik, Turkcell Sanal Sunucu İş Sürekliliği ürünümüzle “Iaas/PaaS / Bulut Altyapı/Platform Hizmeti” kategorisinde ikincilik ödülünün sahibi olduk.
  • Kurumların dijital dönüşüm süreçlerini kolaylaştırmayı amaçlayan Turkcell, yenilikçi iş uygulaması e-Şirket platformuyla işletme sahiplerine zamandan ve maliyetlerden tasarruf ederek şirketlerini yönetme imkanı sunuyor. Turkcell e-Şirket platformu Muhasebe, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv Fatura, Akıllı Faks ve e-posta ürünlerinin entegrasyonundan oluşuyor. Bu ürünler tek tek satın alınabildiği gibi hepsi entegre olarak kullanılabiliyor.
  • Dijital operatör Turkcell, kurumların da dijitalleşmesine katkı sağlamak amacıyla yeni hizmeti e-Şirket platformunu hayata geçirdi. Yenilikçi iş uygulaması ile uçtan uca dijitalleşme sağlayan “Turkcell e-Şirket” platformu, işletme maliyetlerini düşürüyor, zamandan tasarruf ettiriyor, şirketlerin çalışma hızını arttırarak onları daha dinamik bir yapıya kavuşturuyor. Kullanıcı dostu ara yüzüyle, birbirine entegre olarak çalışan 6 farklı çözümü bünyesinde barındıran e-Şirket; şirketlerin tüm verilerini Turkcell Veri Merkezi’nde güvenle saklıyor, 7/24 servis desteği veriyor, avantajlı fiyatlarıyla versiyon yenileme ücreti talep etmeden uluslararası güvenlik standartları çerçevesinde en hızlı hizmeti sunuyor.
  • Turkcell e-Şirket platformuyla ile ilgili detaylı bilgiye www.turkcell.com.tr/e-sirket adresinden ulaşabilirsiniz.