Kurumsal Siteye Git

Turkcell Yeni Yıl Yarışması

Turkcell T40 Cep Telefonu Ödüllü Yeni Yıl Dileği Yarışması Kazananları


HABER

Twitter:

@ mrtkyhn
@ A_soray
@ egece_

Facebook:

Sema Saydam (facebook.com/sema.saydam.794)
Cihan Oğuzhan (facebook.com/cihan.oguzhan3)
Arzu Arık (facebook.com/arzu.arik.9)

Twitter’dan yarışmaya başvurup kazananlarla DM ile irtibata geçilecektir. Kazananların bilgilerini 04.01.2014 Cumartesi günü saat 23:00’a kadar paylaşmaları gerekmektedir, aksi halde haklarını kaybedeceklerdir.

Facebook’tan yarışmaya başvurup kazananların irtibat numaraları Turkcell Facebook Sayfasına “özel mesaj” atarak bildirmeleri gerekmektedir. Bilgilerini herkesin görebileceği şekilde sayfa duvarına yazanlar kabul edilmeyecektir. Kazananların bilgilerini 04.01.2014 Cumartesi günü saat 23:00’a kadar paylaşmaları gerekmektedir, aksi halde haklarını kaybedeceklerdir.

Kampanya Detayları:

12.12.2013 ile 31.12.2013 tarihleri arasında gerçekleşecek olan yarışmaya #YeniYilDilegim etiketi ile tweet yazan ya da Facebook’taki kapak görselinin altına yorum yazan her kişi katılmış sayılır. Turkcell jürisi tarafından seçilen 6 kazanan belirlenecektir. Yazılan tweetler ya da postlar rastgele bir şekilde Turkcell Pera, Bağdat Caddesi, Capitol, Kanyon, Antalya Markantalya ve Ankara Next Level mağazalarında yer alan ekranlarda yayınlanacaktır.

Jüri tarafından seçilen en güzel yeni yıl dilekleri Turkcell T40 kazanacaktır. 3 Ocak Cuma 2014 tarihinde kazanan 6 asil kişi ilan edilecektir.

Kampanya Katılım Şartları:

 1. Yarışma 12.12.2013 tarihinde başlayacak ve 31.12.2013 23:00 saatinde sonra erecektir.
 2. Katılımcı yarışmaya internet yolu ile katılmakla, katılım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.
 3. Katılımcılar yarışmaya katılmakla Twitter ve Facebook üzerinden erişilebilen kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır.
 4. 18 yaşından küçük olanlar kampanyaya katılamaz. Katılmış olmaları ve hediye kazanmaları halinde kazanmış oldukları hediye kendilerine ya da bir yakınlarına verilmez. Turkcell, 18 yaşından küçüklerin kampanyaya velilerinden veya kanuni temsilcilerinden izin almadan kampanyaya bilgi sunmalarından veya kampanyaya katılmalarından sorumlu tutulamaz.
 5. Yarışmaya katılım ücretsizdir. Kampanyaya ve yarışmaya katılım için ürün satın alma zorunluluğu bulunmamaktadır.
 6. Yarışma, 1 ödüllü kategoriden oluşmaktadır. Turkcell kendi insiyatifi ve/veya elinde olmayan herhangi bir nedenden ötürü kampanya ödüllerini, eşdeğerli ya da daha yüksek bedelli başka bir ödül ile değiştirme hakkına sahiptir.
 7. Ödül, 6 adet Turkcell T40 cep telefonudur.
 8. Kazananlar 3 Ocak 2014 Cuma günü itibarıyla duyurulacaktır.
 9. Başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 10. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 11. Turkcell kampanya boyunca kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek bilgisayar teknolojileri kullanan, hile yapan veya haksız yollardan kayıt oluşturduğunu tespit etmesi durumunda ilgili katılımcıyı/finalist kampanyadan çıkarma hakkında sahiptir.
 12. Ödülleri kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Turkcell sorumlu değildir.
 13. Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
 14. Twitter’dan yarışmaya başvurup kazananlarla DM ile irtibata geçilecektir. Kazananların bilgilerini 04.01.2014 Cumartesi günü saat 23:00’a kadar paylaşmaları gerekmektedir, aksi halde haklarını kaybedeceklerdir.
 15. Facebook’tan yarışmaya başvurup kazananların irtibat numaraları Turkcell Facebook Sayfasına “özel mesaj” atarak bildirmeleri gerekmektedir. Bilgilerini herkesin görebileceği şekilde sayfa duvarına yazanlar kabul edilmeyecektir. Kazananların bilgilerini 04.01.2014 Cumartesi günü saat 23:00’a kadar paylaşmaları gerekmektedir, aksi halde haklarını kaybedeceklerdir.
 16. İrtibat bilgilerini ulaştıran talihlilerle teslimat için irtibata geçilecektir.