Kurumsal Siteye Git

Tek Seferlik Tekrarsız Paketler

Kredi kartı ile hattıma paket yükleyeceğim, kart bilgilerimi kaydedersem bu bilgileri nerede ve nasıl saklıyorsunuz?
Active

Kart bilgileriniz Paycell ödeme platformunda PCI-DSS güvenlik sertifikalı bir altyapı ile saklanmaktadır. Kartlı Ödeme Endüstrisi Veri Güvenlik Standardı (PCI DSS), kredi kartının işlenmesi, iletilmesi ve saklanması aşamalarında uyulması gereken mantıksal ve fiziksel bilgi güvenliği kurallarını tanımlamaktadır. Bu kurallar PCI (Payment Card Industry) adı verilen ve aralarında American Express, MasterCard Worldwide, Visa, Discover Financial Services, JCB International gibi üyeleri bulunan bir konsey tarafından geliştirilmekte ve yayımlanmaktadır.

Paket yüklemek için kaydettiğim kredi kartımı nasıl güncelleyebilirim?
Active

Cep telefonunuzdan veya turkcell.com.tr’den Hesabım’a giriş yaparak kart ayarlarım menüsünden güncelleme yapabilirsiniz.

Kredi kartımı kaydetmeden de paket yükleyebilir miyim?
Active

Evet, kredi kartınızı kaydetmeden de paket yükleyebilirsiniz.

Paket yüklemek için kullandığım kredi kartının limiti doldu, nasıl paket yükleyebilirim?
Active

Kredi kartınızın limiti yeterli değilse, paket ücretiniz kredi kartınızdan tahsil edilemediği için hattınıza yükleme yapılmaz. Bankanıza ödeme yaparak kart limitinizi uygun hale getirmeniz gerekmektedir.

Paket yüklemek için kullandığım kredi kartım iptal oldu/kullanım tarihi geçti, ne yapmalıyım?
Active

Kredi kartınızın kayıtlı olduğu banka ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Kart bilgilerinizde değişiklik olduğunda cep telefonunuzdan veya turkcell.com.tr’den Hesabım’a giriş yaparak kart ayarlarım menüsünden değiştirebilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular