Kurumsal Siteye Git

Turkcell'li Olmak

Müşteri Memnuniyeti Politikamız
Active

  • Türkiye’nin öncü iletişim ve teknoloji şirketi olarak müşteri isteklerini açık, şeffaf, hızlı, güven verici ve müşteri odaklı bir şekilde çözmeyi taahhüt ederiz.
  • Müşteri isteklerini daima kaliteli hizmet sunma anlayışımızla ele alırız. Müşterilerimizden şikayet aldığımız durumda her şikayeti objektif, özenli ve dikkatli bir şekilde inceler ve bu inceleme sonucunda çözüm sunarız.Şikayet ve öneriler paralelinde de kalıcı iyileştirmeleri sistem ve süreçlerimizde uygularız.
  • Çalışanların katılımcılığını, paylaşımcılığını, yaratıcılığını destekleyerek, kendilerini ifade edebilecekleri ve sürekli kendilerini geliştirebilecekleri ortamlar sağlarız.
  • İstekleri ele alma süreci politika ve hedefleri oluşturulurken yasal ve mevzuata dayalı şartlara (BTK, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı vb.), müşteri beklentilerine uyar, çalışanların bildirimlerini dikkate alarak ilerleriz.
  • Turkcell’in müşteri istekleri ve şikayet yönetim süreci ve kullanılan sistemleri, gelişime açık alanların tespit edilmesi ve verimliliğin arttırılması için düzenli olarak gözden geçirir, etkinlikleri raporlar ve sürekli iyileştiririz.

İlginizi Çekebilir

Tüm Turkcell kampanyalarına nereden ulaşabilirim?

Devamını Oku

Yararlandığım mevcut kampanyaları nereden görebilirim?

Devamını Oku

Süresi dolmuş veya eski kampanyalara nasıl ulaşırım?

Devamını Oku

Ücretsiz kampanyalara nasıl ulaşırım?

Devamını Oku

Kampanya detaylarına nasıl ulaşırım?

Devamını Oku