Kodak Mini Shot C300RY Filmli Fotoğraf Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yüksek Kaliteli Fotoğrafları Anında Bastırın

Hatıralarınızı kalıcı hale getirmenize yardımcı olan fotoğraf makinesi, her yerde yüksek kaliteli fotoğraflar çekmeniz için idealdir. Çektiğiniz fotoğrafları anında bastırabilir, kusursuz fotoğrafların tadını çıkarabilirsiniz.

Bluetooth Bağlantısı ile Galeriye Erişim

Mini Shot C300 model fotoğraf makinesi, Bluetooth aracılığı ile farklı cihazlara kolaylıkla bağlanabilir. Mobil cihazlarınızda yer alan fotoğrafları bağlantı aracılığı ile bastırabilir, keyifli kullanıma kavuşabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli ve Suya Dayanıklı Fotoğraflar Basın

Küçük bir fotoğraf stüdyosu profesyonelliğini size getiren model, 4 Pass teknolojisi ile donatılmıştır. HD kalitede 7,62 x 7,62 cm fotoğraf baskısı yapabilir, laminasyon kaplaması sayesinde su geçirmez fotoğraflar elde edebilirsiniz.

Ücretsiz Uygulama ile Fotoğraflarınızı Süsleyin

Fotoğraflarınızı çeşitli filtreler ile süslemenize olanak tanıyan Kodak uygulamasını, Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlara ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Eğlenceli fotoğraflar elde etmek için fotoğraf makinesinin uygulamasını değerlendirebilir, yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

Her Ortamda Mükemmel Fotoğraf Kalitesi

Yüksek çekim kalitesine sahip model, hem iç hem de dış mekânlarda kusursuz fotoğraflar elde etmenize yardımcı olur. Çok yönlü kullanımı sayesinde hem baskıda hem de çekim sırasında üstün performans sergiler.

Sevdiklerinize Fotoğraf Albümü Hazırlayın

Filmli fotoğraf makinesi sevdikleriniz ile çekildiğiniz fotoğrafları albüm şeklinde saklamak için elverişlidir. Eğlenceli ve mutlu anlarınızı bastırabilir, anlamlı ve değerli hediyeler hazırlayabilirsiniz.

Kullanışlı Selfie Aynası

Kullanıcısına yepyeni bir deneyim sunan model, selfie aynası sayesinde kusursuz fotoğraflar çekmenize yardımcı olur. Küçük aynadan kendinizi kontrol ederek tam açılı profesyonel fotoğraflar çekebilirsiniz.

Kompakt Boyutları ile Uyumlu Yapı

Kompakt boyutları ile bir adım öne çıkan model, ergonomik tasarımı sayesinde elinize tam oturur. Tek elle fotoğraf çekmek için ideal olan tasarım, her açıdan ayrıcalıklı bir kullanım ile sizi buluşturur.

Teknik Özellikler

  • Marka: Kodak
  • Model: Mini Shot C300RY
  • Boyut: 15,80 x 13,59 x 5,80 cm
  • Selfie Aynası: Var
  • Görüntü Sabitleyici: Var
  • Güç: Dahili batarya
  • Wi-Fi Bağlantısı: Var
  • Görüntü İşlemcisi: CMOS

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.