Kurumsal Siteye Git

İzin Politikası

İzin Politikası​


DUYURU

İzin metnine onay vermenizle birlikte Lifecell Dijital Servisler ve Çözümler A.Ş ve grup şirketleri nezdinde yer alan kişisel verileriniz, size uygun kampanya, indirim, promosyon, teklif, fayda gibi hususlardan haberdar edilmeniz, bunlara ilişkin sizinle iletişime geçilmesi; etkinlikler ve ekonomik avantajlardan yararlanma gibi olanaklar sağlanması; size özel ödül, çekiliş, yarışma için kullanılması; beğendiğiniz, tekrar erişmek isteyebileceğiniz, hatırlatılmasından memnuniyet duyabileceğiniz içeriklerin iletilmesi; iş ortaklarımız ile birlikte sağladığımız ürün ve hizmetlerin tanıtılması gibi hususlarda ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve tarafınıza uygun tekliflerin sunulabilmesi için söz konusu şirketler tarafından işlenebilecek, doğrudan veya dolaylı olarak işbirliği yaptığımız yurtiçi ve yurtdışındaki iş ortakları, grup şirketleri  veya sosyal paylaşım siteleri ile paylaşılabilecek ve ayrıca tarafınıza ticari elektronik ileti gönderilebilecektir. 
Vermiş olduğunuz izin aşağıda "Ticari Elektronik İletişim İzni Alınan Grup Şirketleri" başlığı altında belirtilen tüm grup şirketlerinin her biri adına ticari elektronik ileti gönderilmesini (Ticari Elektronik İletişim İzni) ve aşağıda "Veri İşleme İzni Alınan Grup Şirketleri" başlığı altında belirtilen grup şirketleri adına kişisel verilerinizin işlenip paylaşılmasını (Veri İşleme İzni) kapsamaktadır. İletişim bilgileriniz dışındaki kişisel verilerinizin politikada belirtilen amaçlarla kullanılmasını istemiyorsanız, ticari elektronik iletişim izninizi ve veri izninizi aşağıdaki bilgiler doğrultusunda iptal edebilirsiniz.


Veri İşleme İzni Alınan Grup Şirketleri ve İzin İptal Seçeneği:
Lifecell Müzik Yayın ve İletişim A.Ş. izin iptali için VERI IZIN IPTAL FIZY yazarak 2200'a SMS gönderilir.
Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş. izin iptali için VERI IZIN IPTAL TVPLUS yazarak 4359'a (sadece Turkcell numaralarından) veya 05327524359’a (tüm operatörlerden) SMS gönderilir.
Lifecell Bulut Çözümleri A.Ş. izin iptali için VERI IZIN IPTAL LIFEBOX yazarak 2200'a SMS gönderilir.
BiP İletişim Teknolojileri ve Dijital Servisler A.Ş. izin iptali için VERI IZIN IPTAL BIP yazarak 2200'a SMS gönderilir.
Lifecell Dijital Servisler ve Çözümler A.Ş. izin iptali için VERI IZIN IPTAL LIFECELL DIJITAL yazarak 2659'a (sadece Turkcell numaralarından) veya 05327527818’e (tüm operatörlerden) SMS gönderilir.
Tüm Grup Şirketleri adına toplu olarak Veri izni iptali için 532 veya 0532 532 0000 aranarak, Müşteri Hizmetlerinden hizmet alınır.
 
Ticari Elektronik İletişim İzni Alınan Grup Şirketleri ve İzin İptal Seçeneği: 
Turktell Bilişim Servisleri A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL TURKTELL yazarak 2200'a SMS gönderilir.
Global Bilgi Pazarlama Danışmanlık ve Çağrı Servisi Hizmetleri A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL GLOBAL yazarak 2200'a SMS gönderilir.
Turkcell Finansman A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL FINANSMAN yazarak 2200'a SMS gönderilir.
Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL TOHAS yazarak 2200'a SMS gönderilir.
Turkcell Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL SIGORTA yazarak 2200'a SMS gönderilir.
Turkcell Teknoloji Araştırma ve Geliştirme A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL TCELL TEKNOLOJI yazarak 2200'a SMS gönderilir.
Turkcell Satış ve Dijital İş Servisleri Hizmetleri A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL TCELL SATIS yazarak 2200'a SMS gönderilir.
Turkcell Enerji Çözümleri ve Elektrik Satış Ticaret A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL TCELL ENERJI yazarak 2200'a SMS gönderilir.
Lifecell Müzik Yayın ve İletişim A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL FIZY yazarak 2200'a SMS gönderilir.
Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL TVPLUS yazarak 4359'a (sadece Turkcell numaralarından) veya 05327524359’a (tüm operatörlerden) SMS gönderilir.
Lifecell Bulut Çözümleri A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL LIFEBOX yazarak 2200'a SMS gönderilir.
BiP İletişim Teknolojileri ve Dijital Servisler A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL BIP yazarak 05327572755'a SMS gönderilir.
Lifecell Dijital Servisler ve Çözümler A.Ş. izin iptali için ETK IZIN IPTAL LIFECELL DIJITAL yazarak 2659'a (sadece Turkcell numaralarından) veya 05327527818’e (tüm operatörlerden) SMS gönderilir.