Popl Dijital Kartvizit

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sosyal Mesafe ile Uyumlu

Sosyal medya hesaplarınızı ve iletişim bilgilerinizi izin verdiğiniz sürece paylaşabileceğiniz POPL dijital kartvizit, sosyal mesafe ile koruma altındadır.

Kendinizi Tanıtmak POPL ile Artık Çok Kolay

Telefonunuzun arkasını nazik bir şekilde POPL’a dokundurarak karşınızdaki kişi sizin izin verdiğiniz bilgilerinizi kolayca görebilir.

Geniş Kullanım Kitlesine Sahip

Gösterişli bir ilk izlenime sahip olmak isteyen sanatçı, fotoğrafçı, öğrenci, iş insanı, model ve girişimci; hangi kitleden olursa olsun teknolojik bir ilk izlenim bırakabilme şansına sahiptir.

Sosyal Medyada Kendinizi Tanıtın

Instagram, Facebook, Snapchat, Twitter, Pinterest, YouTube, Twitch ve Tiktok gibi sosyal medya hesaplarınızı paylaşabilir ve karşınızdaki kişilerde etkili bir izlenim bırakabilirsiniz.

İletişim Kurma Kolaylığı

Telefon, konum, e-mail, SMS ve Whatsapp’taki iletişim bilgilerinizi POPL dijital kartvizit sayesinde anında ve kolayca paylaşabilirsiniz.

Müzik Zevkinizi Herkes Öğrensin

Apple Music, SoundCloud ve Spotify gibi müzik platformlarını POPL ile paylaşarak dilediğiniz kişilerin şarkı listenizi kolayca görmesini sağlayabilir ve kendinizi tanıtmanın farklı yollarını keşfedebilirsiniz.

POPL Uygulaması ile Erişime Açın

Cash App, Venmo, PayPal gibi ödeme bilgileriniz ve daha fazlasını paylaşabileceğiniz dijital kartvizit, ücretsiz POPL uygulamasının “Direct” özelliği kapatarak profilinize erişilmesine veya bu özelliği açarak hesabınıza erişilmesini sağlayabilirsiniz.

Kolay Tak ve Kullan

Karşınızdaki kişinin herhangi bir uygulama indirmesine gerek kalmadan çalışan POPL dijital kartvizit, yalnızca uyumlu bir telefona sahip olunmasına ihtiyaç duyar.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Alanı: Dijital Kartvizit
  • Çoklu Paylaşım
  • Kolay Ödeme

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.