Popl Dijital Kartvizit

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sosyal Mesafe ile Uyumlu

Sosyal medya hesaplarınızı ve iletişim bilgilerinizi izin verdiğiniz sürece paylaşabileceğiniz POPL dijital kartvizit, sosyal mesafe ile koruma altındadır.

Kendinizi Tanıtmak POPL ile Artık Çok Kolay

Telefonunuzun arkasını nazik bir şekilde POPL’a dokundurarak karşınızdaki kişi sizin izin verdiğiniz bilgilerinizi kolayca görebilir.

Geniş Kullanım Kitlesine Sahip

Gösterişli bir ilk izlenime sahip olmak isteyen sanatçı, fotoğrafçı, öğrenci, iş insanı, model ve girişimci; hangi kitleden olursa olsun teknolojik bir ilk izlenim bırakabilme şansına sahiptir.

Sosyal Medyada Kendinizi Tanıtın

Instagram, Facebook, Snapchat, Twitter, Pinterest, YouTube, Twitch ve Tiktok gibi sosyal medya hesaplarınızı paylaşabilir ve karşınızdaki kişilerde etkili bir izlenim bırakabilirsiniz.

İletişim Kurma Kolaylığı

Telefon, konum, e-mail, SMS ve Whatsapp’taki iletişim bilgilerinizi POPL dijital kartvizit sayesinde anında ve kolayca paylaşabilirsiniz.

Müzik Zevkinizi Herkes Öğrensin

Apple Music, SoundCloud ve Spotify gibi müzik platformlarını POPL ile paylaşarak dilediğiniz kişilerin şarkı listenizi kolayca görmesini sağlayabilir ve kendinizi tanıtmanın farklı yollarını keşfedebilirsiniz.

POPL Uygulaması ile Erişime Açın

Cash App, Venmo, PayPal gibi ödeme bilgileriniz ve daha fazlasını paylaşabileceğiniz dijital kartvizit, ücretsiz POPL uygulamasının “Direct” özelliği kapatarak profilinize erişilmesine veya bu özelliği açarak hesabınıza erişilmesini sağlayabilirsiniz.

Kolay Tak ve Kullan

Karşınızdaki kişinin herhangi bir uygulama indirmesine gerek kalmadan çalışan POPL dijital kartvizit, yalnızca uyumlu bir telefona sahip olunmasına ihtiyaç duyar.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Alanı: Dijital Kartvizit
  • Çoklu Paylaşım
  • Kolay Ödeme

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
SİYAH
Part Number
YOK
Ürün Tipi
DİJİTAL KARTVİZİT
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Özellik
NFC ETİKETİ İÇERİR
Sub Kategori
TDA
Ürün Model Adı
DİJİTAL KARTVİZİT
Marka
POPL
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok