Erufas Q Oyuncu Klavye

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.02.2023
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Oyuncular İçin Özel Tasarım

Erufas RGB Aydınlatmalı Gamer Q Klavye, klasik klavyelere kıyasla kullanıcının oyun içinde hızlı tepki verebilmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede hem konforlu bir kullanım sunar hem de oyuncuları destekler.

Kontrol Avantajı Sağlayan Multimedya Tuşları

Oyuncu klavyesinin hemen üst kısmında konumlandırılan 12 adet multimedya kısayol tuşu oyun içinde hızlı kontrol sağlar. Dilediğiniz kısayolu tanımlayabileceğiniz bu tuşlar sayesinde sesi açıp kapatmadan internet tarayıcısını açmaya kadar pek çok işlem yapabilir, oyun içinde hızlı ulaşmak istediğiniz ayarların atamasını gerçekleştirebilirsiniz.

Hızlı Kullanım Sağlayan Tuş Dizilimi

Q klavye olarak tasarlanan ve oyuncuların sık kullanılan tuş kombinasyonlarına kolay erişimini sağlayan Erufas oyuncu klavyesi, saniyelerin bile çok önemli olduğu video oyunlarda hızlı aksiyon almanıza yardımcı olur.

RGB Aydınlatmalı Özel Tasarım

Oyunculara hitap eden RGB aydınlatmalı tasarımı sayesinde oyuncu odası dekorasyonuna katkı sağlarken aynı zamanda daha heyecanlı bir oyun atmosferi sunar. Tek tuşla açıp kapatabileceğiniz RGB aydınlatma, özellikle karanlıkta dekoratif bir obje kadar şık bir görünüm sağlar.

Konforlu Dokunuş Sağlayan Yumuşak Tuş Yüzeyleri

Yumuşak bir yapıya sahip olan ve kolay basılabilen tuş yüzeyleri sayesinde uzun oyun seanslarında dahi konforlu bir kullanım olanağı tanır. İdeal tuş büyüklüğüyle de dikkat çeken Erufas oyuncu klavyesi, sunduğu konfor ile günlük bilgisayar kullanımında da konfor sunar.

Kullanıcı Dostu Oyuncu Klavyesi

Kullanıcının el ve bileklerinin yorulmasını önleyecek şekilde dizayn edilen Erufas oyuncu klavyesi, genel dizaynı sayesinde doğru bilek pozisyonunu destekleyerek ekstra rahat bir klavye deneyimi vadeder.

Kolay Temizlenebilir Tuş Takımı

Klavyede bulunan tuşların formu ve dizilimi, zahmetsiz bir temizlik olanağı tanır. Sıvı dökülmelerine karşı dirençli olarak tasarlanan Erufas oyuncu klavyesi sayesinde her zaman temiz görünen bir klavyeye sahip olursunuz.

Dayanıklı Malzeme ile Uzun Kullanım Ömrü

Uzun oyun seansları ve yoğun kullanım için ekstra güçlendirilmiş malzemeden üretilen Erufas oyuncu klavyesi, uzun yıllar boyunca sorunsuz ve masrafsız bir klavye kullanımı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Arayüz: USB 2.0
  • Aydınlatma: RGB
  • Tuş Sayısı: 102
  • Dili ve Tuş Dizilimi: Türkçe Q
  • RGB Aydınlatma: Var
  • Multimedya Tuşları: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.