Logitech G613 Kablosuz Mekanik Oyun Klavyesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yüksek Performanslı Kablosuz Mekanik Klavye

Logitech G613 kablosuz klavye, kablosuz oyun oynama özgürlüğü ve mekanik anahtarların yüksek performans özelliklerini bir arada yaşamak isteyenler kullanıcılar için tasarlanır. Oyun deneyiminizi üst seviyeye çıkaran model, güçlü ve kesintisiz performansıyla size hız kazandırır.

Romer-G Dokunmatik ile Hassas Kullanım

Hassas ve sessiz kullanım avantajı sunan Romer- G Dokunmatik anahtarlar, 70 milyon defa tıklama ömrüyle sıra dışı bir mekanik performansa imza atar. Espor profesyonellerinin en çok tercih ettiği teknolojilerden biri olan Romer- G Dokunmatik anahtarlar, 1,5 mm kısa aralıklı işlem süresiyle rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi sağlar.

Kişiselleştirilebilir G Tuşları

G613 klavye modelindeki altı özel G tuşu sayesinde uygulama içi komut ve makrolarla kişiselleştirilebilir. Karmaşık eylemleri tek tuş vuruşuyla hızlı ve kolay şekilde gerçekleştirmenize imkân tanıyan G tuşları, her bir uygulama profili veya oyuna göre farklı komutlara uyarlanabilir.

Kesintisiz ve Gecikmesiz Kablosuz Bağlantı

Logitech G613 klavye, LIGHTSPEED özelliğiyle profesyonel seviyede kablosuz çözüm sunar. Kesinti, stabilite, gecikme ve bağlantı sorunları gibi kablosuz kullanımdan kaynaklanabilecek problemleri geride bırakır.

Çoklu Aygıt Erişimiyle Birden Çok Cihaza Bağlanma Şansı

G613 kablosuz mekanik oyun klavyesi, LIGHTSPEED kablosuz teknoloji ve Bluetooth teknolojisi arasında hızlı geçişi mümkün kılar. Bağlantınızı, 1 msi bildirim hızına sahip LIGHTSPEED kablosuz teknolojisiyle ya da Bluetooth teknolojisi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İki farklı aygıt arasındaki geçişi sadece tek bir tuş aracılığıyla yapabilir, tek bir klavye ile birden fazla aygıtı kontrol etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Masaüstü Kablosuz Klavye Deneyiminde Öncü

Ürün, G603 kablosuz oyun mouse modeliyle eşleştirildiğinde yüksek performansta kablosuz masaüstü çözümü sunar. İki model birlikte kullanıldığında oyuncu deneyimi hız, hassasiyet ve tutarlılık bakımından en üst seviyeye taşınır.

Uzun Süreli Pil Ömrü

Sadece iki adet pille çalışan ürün, 18 aya varan kullanım süresiyle pilin varlığını unutturur. Pil seviyesi %15’e indiğinde klavye üzerindeki LED durum gösterge çubuğuyla pilin bitmek üzere olduğuna dair uyarı verir.

Kullanıcı Dostu Logitech Yaklaşımı

Teknolojinin herkes için ulaşılabilir olmasını hedefleyen Logitech G613 fiyat aralığıyla kullanıcı dostu bir yaklaşım sergiler.

Teknik Özellikler

 • Marka: Logitech
 • Model: G613 Mekanik Oyuncu Klavyesi
 • Pil ömrü: 18 ay
 • Bağlantı türü: Kablosuz
 • Hareket mesafesi toplamı: 3,2 mm
 • Boyutlar: 478 x 216 x 33 mm (Y x G x D)
 • İşlem mesafesi: 1,5 mm
 • Ağırlık (pilsiz): 1410 g
 • Ağırlık (İki AA pil ile): 1460 g
 • İşlem gücü: 45 g
 • Dayanıklılık (Tuş basımı): 70 milyon
 • Bluetooth gereksinimleri: MacOS 10,12 ve üzeri, Windows 8 ve üzeri, Chrome OS, Android 3,2 ve üzeri, iOS 10 ve üzeriyle uyumlu Bluetooth özellikli cihazlar
 • LIGHTSPEED gereksinimleri: macOS 10,10 ve üzeri, Windows 7 ve üzeri, Chrome OS, Android 3,2 ve üzeri

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.