Rampage KB-R81 RGB Aydınlatmalı Mekanik Switch Oyuncu Klavye + Mousepad

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Rampage KB-R81 RGB Aydınlatmalı Mekanik Switch Oyuncu Klavye + Mousepad 

Rampage KB-R81 Mavi Switch Gökkuşağı Ledli RGB Şeritli Metal Yüzey Mekanik Gaming Oyuncu Klavye; Kitlesi günden güne artan oyuncular için düşünülerek tasarlanmıştır. İhtiyacınız olan her şey tek bir klavyede bir araya gelerek eşsiz bir oyun deneyimi sunuyor ve Mousepad ile birlikte geliyor.

Profesyonel ve Mekanik Tasarım

Köşeleri keskin hat çizgiler ile sağlam bir şekilde dizayn edilen Rampage KB-R81 Mavi Switch Gökkuşağı Ledli RGB Şeritli Metal Yüzey Mekanik Gaming Oyuncu Klavye, mekanik tuşları sayesinde oyun esnasında eğlenceyi doruklarda yaşamanızı mümkün kılıyor.

Led Işıklı Arka Plan

Rampage KB-R81 Mavi Switch Gökkuşağı Ledli Gaming Oyuncu Klavye, led aydınlatma tuşlarının rengarenk lazer ışıklı özel tasarımı ile geceleri karanlıkta veya loş ortamlarda rahatlıkla görülmesini sağlayarak kolay kullanım imkanı sunuyor.

Fonksiyonel Tuşlar

18 farklı led animasyon seçeneklerini fonksiyon tuşunu kullanarak dilediğiniz bir biçimde ayarlanmasına izin vererek oyun oynamanın keyfini ikiye katlıyor. Led aydınlatmanın ışık şiddetini isteğini zaman istediğiniz seviyede arttırabilir ya da azaltabilirsiniz.

Ergonomik Tasarım

Rampage KB-R81 Mavi Switch Gökkuşağı Ledli RGB Şeritli Metal Yüzey Mekanik Gaming Oyuncu Klavye; Oyun keyfinizi en uçlarda yaşamanız için ergonomik tasarımı ile mükemmel oyun deneyimi sunuyor.

Teknik Özellikler

  • Mekanik oyun klavyesidir.
  • Kablo uzunluğu 1.6 metredir.
  • Kablo tipi örgülüdür.
  • 50 milyon tuş vuruşu ömrüne sahiptir.
  • Yaklaşık olarak 1220 gr ağırlığındadır.
  • USB 2.0 klavye bağlantısına sahiptir.
  • Klavye rapor hızı 1000 Hz şeklindedir.
  • Ürün boyutu 442 x 205 x 44 mm ölçüsündedir.
  • Klavye tuş sayısı 105 adetten oluşmaktadır.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.