Kurumsal Siteye Git

Faturalı Hat

Kullanım detaylarıma nasıl ulaşabilirim?
Active

Turkcell.com.tr anasayfasında hesabınıza giriş yapın. Ana menüde en altta bulunan "İşlem Merkezi" seçeneği üzerine gelin. Açılan ekranda "Faturalarım" altında yer alan "Fatura Analizi" seçeneğine tıklayın. Önünüze gelen ekranda Güncel Fatura Detayınızın yanı sıra son altı aya ait faturalarınızı da detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıntılı olarak incelemek istediğiniz fatura döneminizi, başlığın hemen altında bulunan alandan seçebilirsiniz.

Seçtiğiniz fatura döneminin Özet, Analiz ve Detay tablarına erişebilirsiniz. Özet tabında kullanım özetinizi, Analiz tabında konuşma istatistiklerinizi ve Detay tabında da hattınızla yaptığınız iletişim işlemlerini ve tutarlarını ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. Kullanım detaylarınızı incelemek için tıklayın.

Basılı ayrıntılı fatura ve geçmiş dönem kullanım (münferit) detay hizmetlerimizin ücreti her bir sayfa için, sayfa başı KDV ve ÖİV dahil 97 kuruş (0,9729 TL) dir. Fatura detaylarınızı elektronik posta olarak alırsanız bu hizmetimiz ücretsizdir.

İlginizi Çekebilir

Hattımdan TL düştü, şu an hattıma kayıtlı üyeliklerimi öğrenebilir miyim ?

Devamını Oku

Hattımı kullanmaya devam edebilmek için TL yüklemem gereken zamanı nasıl öğrenebilirim?

Devamını Oku

Fatura alternatifleri nelerdir?

Devamını Oku

Kullandığım hattın yasal sahibi vefat etti; hattı üzerime nasıl alabilirim?

Devamını Oku

Özel Servis Numaraları

Devamını Oku